125 093 Sludinājumi
69 794 Lietotāji
1269 Šodien online
7 Jauni lietotāji

Kāzu izmaksas

Sveikas!

Plānojam nākošajā gadā pavasarī kāzas :)) Ar kādām izmaksām rēķināties? Cik jums vai jūsu draugiem apmēram izmaksāja šis notikums?

Viesu skaits plānojas neliels -30. cilv., gribam viesu namā un ar gulēšanas iespējām... nekādas baigās ekstras, vēl fotogrāfu... Vai ar 1000Ls var "izbraukt"? ;)

0 0

pērļu virtene

25.10.2013 12:39

> Līdz 05.11. Latvijā! Mainos arī Eva

Man jau svarīgākas šķiet emocijas, nevis kartiņa. Katram savs. :)  Manējās pēc šķiršanās vispār kaut kur mētājās. :D  .. kur es tās vairs likšu? :(  Vienu saglabāju priekš bērna- būs ko apskatīt.

Bet, ja par izmaksām un kāzu rīkošanu vispār, tad es neorganizētu svētkus priekš citiem vairs, ja man būtu iespēja vēlreiz kāzas svinēt. Tā ir mana diena. Sarakstītos.. vecāki, māsas, brāļi- var kāds tuvāks draugs... un prom ceļojumā. Gan atmiņas uz visu mūžu, gan atpūta. Katram savas vērtības un prieki šajā dzīvē. Man tā ir ceļošana un dzīves nesteidzīga baudīšana. :)

0 0

pērļu virtene

25.10.2013 12:40

P.S. Starp citu, savas kāzas 2002 gadā noorganizēju par 300LVL  :D

0 0

mandy

27.10.2013 20:36

Ieteiktu izmantot kāzu kalkulatoru - ļoti palīdz (precos.lv ir labs).

Pirms tam apzvanīt pēc iespējas vairāk potenciālos viesu namus, uzzināt cik izmaksātu īre + nakšņošana vienai personai + ēdināšana vienai personai. Ir viesu nami, kuri piedāvā noīrēt ēku kopā ar visu 2. (parasti) stāvu, kur ir guļvietas - tas bieži vien sanāk lētāk, nekā maksāt tos ~7-10 vai vairāk ls par 1 personu nakšņošanai.

Ja arī ir iespēja daudz ko sarunāt pa draugam un lētāk, tomēr 1000ls būs par maz

0 0

orhideja

27.01.2014 14:41

Es tik no sava lauciņa varu ko ieteikt. Ziedu pušķis, piespraudes vedējtēvam, līgavainim, autodekors un neliela dekorācija uz galda varētu izmaksāt aptuveni  75Ls/ 100EUR (noapaļojot uz leju EUR). Tas pat diezgan lēti būtu. Ziedu salonos tas prieks maksātu divtik. Ja sarunā privāti, tad var iekļauties iepriekšminētajā summā. Kaut gan jāzina arī cik agrs vai vēls pavasaris, ja jau drīzumā un datums iekrīt 14.februārī vai 8.martā, tad jārēķinās ar lielāku summu, jo ziedi līdz 8.martam ir krietni dārgāki! 

0 0

Parfait

27.01.2014 15:12

Par 1000 Ls varētu noorganizēt kāzas tikai jaunajam pārim un vedējiem. Kleita un aksesuāri, uzvalks un aksesuāri, frizieri, manikīri, gredzeni, auto, degviela, foto, ziedi, vakariņas četriem. Tieši sīkumi saskrien pamatīgā summā.

30 cilvēkiem mielasts (ņemot vērā, ka pavasarī produkti ir dārgāki, nekā ražas laikā) , mūzika, izguldīšana, brokastis būs vēl tik pat.

Lai izdodas :)

0 0

Anita

27.01.2014 15:20

Kā jau meitenes minēja, viss atkarīgs no  vēlmēm, to, kur, cik dienas un kā svinēsiet, kādu kleitu vilksi, kas fotografēs, vai būs vakara vadītājs, kādi muzikanti, utt.

Iesaku gredzenus nevis pirkt, bet taisīt pie juveliera.

Katrā ziņā - jo ātrāk visu sāk plānot, meklēt un rezervēt, jo lētāk sanāks.

Un - apsveicu ar gaidāmo notikumu, lai viss izdodas skaisti un tā, kā jums abiem patīk! :))

0 0

Twinkle

27.01.2014 16:09

atkarībā vēl kāds fotogrāfs :) vidēji 200 Ls 

tad es arī ieteiktu to summu pareizināt x2 

kleita tak ar ietilpst tajā summā? 

0 0

RealDeal

02.04.2014 12:21

meitenes, tā kāzu vadītāja par kuru es rakstīju, šovasar kāzas nevadīs ģim.apstākļu dēļ :) Tikai sākot no rudens/ziemas sezonas... ja nu kādai interesē, jo šeit man vairākas meitenes rakstīja/jautāja par kāzu vadītāju! Vnk informēju.

0 0

Leonora Kešāne

03.04.2014 14:10

es varu piedavat labus muzikantus VējaRaditie  http://www.draugiem.lv/vejaraditie/ ,gredzenus var ari sudraba iegadaties bus paleto,letas kazu kleitas http://kristina.lv/index.php?p=kazu_kleitas ,galdi no personas var atrast pa 8ls par cilveku ar visu torti;)masinu var izrotat pasi ja labi makslinieki,taka ja pacensas var 1500ls tiri skaistas kazas uztaisit;)galvenais lai lustigi:)

0 0

21 - 29 no 29