124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

rati

hey, Labdien :) Man 6tais grūtniecības mēnesis, puncis sāk diktēt noteikumus, kā arī jāsāk domāt par praktiskām lietām mazulim,nevaram izlemt par ratiem- dārgie, bet visurgājēji Emmaljunga, vai poļu rati,un varbūt tomēr e-bay piedāvātie rati ?? dzīvoju 4ajā stāvā, lifta nav :) bet ir auto, var atstāt ratu rāmi mašīnā.. kāda jums pieredze?

paldies :) un, lai jauka diena!!!! 

0 0

M.S.

30.05.2013 14:46

Labots 30.05.2013 14:47

Labdien :)

Vakar tieši iegādājāmies ratus, bijām t/c Tālava - tur laikam Rīgā lielākā ratu izvēle, citur lielākoties jāsūta. Mums ir 5. stāvs, nopirkām 2in1 Camarelo Colorado ( http://strollers-baby.ru/baby/russian/src/images/strollers/135784829572851_strollers.GIF ) par 185Ls. Nokonsultēja pamatīgi tur tante atbilstoši mūsu vajadzībām ;) Gribējām, lai ir pietiekoši viegli, cenā līdz 200Ls un, lai ir rotējoši priekšējie rati (vieglāk apgriezties un izmanevrēt, piem., veikalā).

Mums arī doma rāmi turēt mašīnā.

Sākumā gribēju Roan Marita, klasiska izkata un nedaudz lētāki, bet palikām pie šiem...

Lai veicas meklējumos! 

0 0

doodaha

30.05.2013 17:26

Apsveicu ar labu pirkumu :)  jā, daudz lasīts un dzirdēts par to ''Tālavu'' būs jābrauc lūkoties :) šos te Camarelo šķiet, jeb ko dikti līdzīgu pēc dizaina, es pagājušo 7d Ķīpsalas izstādē ''Bērnu pasaule'' provēju, tie priekšējie riteņi baigi labā lieta, ar mazo pirkstiņu var ar viņiem manevrēt un sievišķīgi viegli  ;)

Lai labi rullē :)

0 0

Beta

30.05.2013 19:40

Sveika!

Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par TAKO ratiem un Tutis Zippy ratiem, bet pašai pieredzes šajā jautājumā nav :) Emmaljung nav baigi dārgie? Vet, ja var atļauties, kā pēc ne?

0 0

doodaha

30.05.2013 20:06

hey! Emmaljung ir dārgi, bet pat pa jūras smiltīm brauc bez piepūles, zviedru kvalitāte, ss.lv var atrast par saprātīgām cenām,bet viņi ir smagi un lieli pārsvarā:) 

man šobrīd favorītrati http://www.ratudepo.lv/tambero

forši, ka var palasīt citus viedokļus un pieredzes :)

0 0

M.S.

30.05.2013 20:42

> doodaha

Paldies! Par Tambero pat dzirdējusi nebiju, bet izskatās vizuāli saistoši, gan arī parametri labi - svars 12kg, tik vieglus ar uguni jāmeklē, piemēram, mūsējie sver 15kg!

Jā, Camarelo viegli "stūrēt" :))

0 0

iluta.nemme

31.05.2013 09:34

Sveiki! 26. maijā raidījumā Māmiņu klubs runāja par ratu izvēli - noskaties. Man bija Tako Jumper, ŗati un viegli 3vienā, dzīvoklī aizņēma maz vietas un varēju nonest no 4. stāva.

0 0

Lincho

06.06.2013 11:38

iluta.nemme  jaa, tikai tajaa raidiijumaa diemzheel tika apskatiiti tie daargaakie varianti, kuri biezhi parastajam mirstiigajam nemaz nav pa celjam :D

Man bija Graco tour deluxe (atdoti). Liidz otram stavam ripinaaju, saliktus (salokaami ar vienu roku un pashi balstaas) piesleedzu kaapnju telpaa pie radiatoriem un mazo ratu somaa (skaitaas kaa kulbinja) stiepu uz 5.staavu. Tikai ir miinuss, rudens beebim kulba paaraak aatri paliktu par mazu. Man ir pavasara beebis.

Shobriid mekleeju tandeemratus un citu dziives vietu :D

P.S. Atvainojos par chata valodu, bet nezkaapeec sheit forumaa man ierastaas taustinjkombinaacijas briizhiem veic kaadas diivainas darbiibas.

0 0

iluta.nemme

06.06.2013 11:53

> Lincho
Man ir marta bērns un uz sporta daļu pārgāju novembrī. Diemžēl sanāca, ka vispirms nonesu ratus, tad bērnu. Mums lejā kāpņu telpa plašu, tur atstāju pat ratus uz pāris h. Katru dienu jau nesanāca nest ratus, jo ziemā bija pa aukstu vai putināja.

raidījumu pieminēju, jo runa šeit bija par Emmaljung - tie ir skaisti, bet smagi un nevar visur izbraukt. daudz vietas aizņem gan dzīvoklī, gan mašīnā.

0 0

Lincho

06.06.2013 12:09

> iluta.nemme

Es tajos Graco savu marta beebi sporta daljaa dabuju paarlikt jau juulijaa. Bet sporta dalja laizhas pavisam guljus, tad taa nebija tikmilziiga probleema :)

Vienkaarshi jaapieveersh uzmaniiba kulbinjas izmeeram, jo jaarekjina, ka tas mazais tur chuchees kaadaa maisaa vai kombiitii. :)

0 0

1 - 9 no 9