124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

kosmetologs mājās

Sveikas!

Ko jūs sakiet per privātajiem kosmetologiem, kas iet uz mājām vai pie kuriem pašas ejiet privāti taisīt dažādas procedūras - vaksācijas, sejas tīrīšanas... manikīru utt. Vai tās ir jūsu paziņas/ draudzenes, kuras ir mācījušās un ir profesionālas? Vai nezināmi cilvēki no sludinājumiem? Lētāk, protams, kā salonā, bet vai nevar "iegrābties" kādā amatierkosmetologā/ hobijkosmetologā?

Kāda ir jūsu pieredze?

0 0

MaZaRiiTe

23.07.2013 22:28

Man paveicies tas, ka mamma straada skaistumsalonaa par manikīri. Agraak viņa man taisiija manikīru, bet beigaas jau pati nemanot to iemaacijos un mamma domaa, ka man tas ir iedzimts, jo nemaacoties, protu labi visu izdarit ar pirmo reizi. :)
Pie kosmetologa agraak gaju, jo pazistama bija un leetak, bet tagad baidos iet pie kaada, plus daargaak, jo esmu dzirdeejusi, ka daudzi ir slikti. :)

0 0

Rudzupuķe

24.07.2013 15:58

Labots 24.07.2013 19:12

pie nepazīstamiem "kosmetologiem" uz mājām baidos iet tieši kvalitātes un higiēnas dēļ, tad labāk kādu latu piemaksāju un eju uz salonu Naudmutis

0 0

Beta

25.07.2013 20:42

Paldies par atbildēm Vēsais laikam šādi kosmetologi šeit nav topā

0 0

durstīgā :)

01.08.2013 14:48

> Beta

nu ir jau tadi, kas ir prof un strada salonos, tik brivaja laika iet pie pazinjam uz majam. tad ir letak. be man labak patik salona. var vairak izdarit, ja vajag. nav visu lidzi janesa, jabrauka, jaapgrutina cilveku. :)

p.s. es zinu vienu manikiri, vnja man agrak taisija majas manikiru, bet strada salona.

0 0

1 - 4 no 4