125 094 Sludinājumi
69 795 Lietotāji
1291 Šodien online
8 Jauni lietotāji

laiks no pirkuma apstiprināšanas līdz paciņas izsūtīšanai

Cik ilgā laikā vidēji jūs, pārdevējas, vienojaties ar pircēju par paciņas apmaksu un preču izsūtīšanu...

Manā gadījumā pircēja ir apstiprinājusi, ka vēlas iegādāties manu preci, esmu nosūtījusi savu kontu, vēstuli viņa ir izlasījusi jau vakar, nekādu ziņu nav devusi... neuzbāzīšos ar jautājumiem, vai pirkšana spēkā vai nē, jo cena tiešām simboliska un lielāks čakars ir man, jo vēl jāsūta PS kods un preci pārdodu par 1Ls  Smejošs... bet viss process - vienošanās par pirkšanu ilgst vairāk kā nedēļu...

Cik ilgā laikā jums parasti sanāk sarunāt un izsūtīt savas preces?

0 0

zaiza

31.07.2013 20:55

> lvgirl

redz,ka nevar un nedziivo ar..

0 0

Take A SMILE

31.07.2013 21:35

> Inky

man tas personigi liekas sarežģitI,lai gan neesmu mēģinājusi:D

katra zina sarezgitaAk kaa manis nosauktais variants kur veikliba un atrums spele galveno lomu:D

Ceru tik ka neviens neliks manu saciito aiz auss..:D ja nu vienig meitenes kas sanem šadas maksajuma kvitis,jo var gadities ka naudina netiek sagaidita..

0 0

Atlaides.

31.07.2013 22:02

Es personīgi paciņu jau sakomplektēju, kolīdz pircēja ir devusi skaidru Jaa par pirkšanu. Tajaa pašaa laikaa izsūtu savus konta datus un kolīdz naudiņa ieripo manaa kontaa taa , ja uzspēju tajaa pašaa dienaa līdz pastam un izsūtu, vai arī naakamaas dienas agraa riita stundaa kad pasts jau ir vaļaa. Neuzticos nekaadiem konta izrakstiem, skatos reaali savaa internetbankaa. Smaidīgs Ja saziņa ir puslīdz aatra,tad arī meitene tiek pie savas precītes aši un bez aizķeršanaas. 

0 0

Inky

31.07.2013 22:02

> lvgirl

Es jau nesaku, ka viltoju, es saku, ka no tā ir jāuzmanās, jo tas nav nemaz tik grūti izdarāms un es esmu cilvēks, kas fotošopu apguva pašmācībā ;)

>Chick

Nemēdzu neko pasūtīt pa pastu, bet droši drīkst to dienu ilgāk pamarinēt sūtīšanu līdz nauda patiešām ienātos kontā :p

0 0

21 - 24 no 24