125 278 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1855 Šodien online
17 Jauni lietotāji

stilista konsultācija

:)

Kāda ir izmantojusi privātu stilista konsultāciju? Kas tājā notiek - tā kā Ievas pārvērtībās, šiverē pa skapi? Nosaka auguma tipu? Staigā pa veikaliem?

Cik tas viss maksāka un vai bija no tā jēga? (gribu uzdāvināt mammai uz dzimeni konsultāciju) Smaidīgs

0 0

Indigo

01.08.2013 11:11

paceļu

0 0

Parfait

01.08.2013 13:42

Es cenšos nepraktizēt skapja revidēšanu,jo man šķiet ne visai ētiski cilvēku kritizēt par jau nopirktu apģērbu. Labāk palīdzēt ar turpmākajiem pirkumiem un jauna,veiksmīgāka stila veidošanu :)

0 0

MaZaRiiTe

01.08.2013 14:31

Man arī interesē, jo man ir dažaadi stili un gribi beidzot atrast savējo. :)

0 0

Aija

01.08.2013 18:25

Esmu izmantojusi 3 veidu pakalpojumus- figūras analīzi, skapja revīziju un krāsu paletes noteikšanu. Ar skapja revīziju uztaisīja komplektus, kas vairs nav aktuāli (galvenokārt- vairs neder), bet savā ziņā bija noderīgi- ieraudzīju savam apģērbam vairākas kombinācijas, ne tikai tās ierastās. Tas bija pirms gadiem 3. Figūras analīzi taisīju pirms gadiem 10, tur zīmēja fasonus un piegriezumus, kas piestāv. Toreiz gāju pie Ruskuļa. Un tad pēdējā reize- krāsu palete- ar dažādu krāsu un toņu lakatiņiem pie sejas noteica piederību gadalaikam (pavasaris/ vasara/ rudens/ ziema + kontrastainais/ mierīgais tips).

Vai noderīgi? Jā. Vai sekoju visam pēc tam? Nē. Ir joprojām daži piegriezumi, ko velku neatkarīgi no tā, ko teica stilists, bet ar krāsu paleti gan cenšos pamazām ieviest savā garderobē šīs krāsas. Palete vairāk ir kā visam mūžam (ja nu krasi nemainīšu matu krāsu uz melnu vai blondu, piemēram), ar kuras palīdzību pamazām sakārto savu skapi ar sev piestāvošajām krāsām.

0 0

1 - 4 no 4