125 292 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1896 Šodien online
17 Jauni lietotāji

Izlasi .

Sveikas meitenes!

Véléjos padalíties savà bédà .

Ir loti kaitinosi ja esmu ko pamanijusi atvértajà skapí un vélos to iegàdàties , bet meitene kas šo lietu pardod ir paràdijušàs ménesi iepriekš , un neliekas kad kàdreiz atbildes uz manu véstuli . Un numuru  arï nav ievietojusi .

Tad kàda jéga profilu taisít ja jûs vinà neieejat?

Paldies kad uzklausijat !:)

0 0

La Beauté du diable

28.04.2014 22:59

Man ir tā bieži, ka rakstu bet pārdevēja neatbild. Es tam vienkāŗī nepievēršu lielu vērību un meklēju tālāk! VēsaisSmaidīgs

0 0

puma422

28.04.2014 23:21

Personīgi es atbildu uz visaam vēstulēm - pat ja piedaavaa maiņu un arī tad,ja nekas neiepatīkas taa arī uzrakstu ...

Bet man varbūt uz paaris vēstulēm nav atbildēts,jo vairaak šeit paardodu nekaa pērku.

Emerald13 - piekrītu Tavam komentaaram.

Bet no šī visa izdarījusi esmu tikai vienu secinaajumu - nerezervēju lietas ilgaak kaa uz 3 dienaam ...

0 0

vinnijs

29.04.2014 09:47

> Emerald13

Un kas tieši šajās "problēmās" tik pārdabisks? Ja reiz esi reģistrējies šeit portàlā ir jārēķinās arī ar to ,ka ne viss,kas redzams ir nopērkams,un ne visi,kas interesējas ir potenciàli ņēmēji! Nevēlos nevienu aizvainot,bet vairāk par visu mani kaitina šī mūžīgā čīkstēšana forumā! "Mani apkràpa,man pajautāja rekvizītus un pazuda,man nepatīk šis un nepatīk tas,man..,man..,man!!" Mīļie cilvēki ar to visu ir jārēķinās,jāizkāpj no savas pūkainās rozā mākonīšu  pasaules un jākļust reāliem! Tā ir noticis un notiks vēl un vēl,ja ne ar Tevi,tad ar kādu citu,ar savu čīkstēšanu pasauli neizmainīsi,vienmèr būs kāds ,kurš apkrāps,kurš kavēs vai pazudīs!

"Celsim augstàk nevis rokas,bet līmeni!" -ar pašcieņu pa priekšu! 

Jauku vakaru! :)

Labots: vakar, 22:11

Pievienojos šim komentāram! Nu, cik var čīkstēt...ne visām meitenēm šis portāls ir prioritāte dzīvē, arī man ir gadījies "uz sitienu" neatbildēt uz vēstulēm, taču nedomāju, ka tas mani padara par sliktu cilvēku. Varbūt uz to visu vajadzētu skatīties vienkāršāk - būs lemts, dabūsi savu kāroto mantu šeit, nebūs - ej uz veikalu. Aci miedzošs

0 0

Santa Medne

29.04.2014 09:56

Piekrītu Emerald13,bet vienalga tas loti kaitina,ja vienkarsi ignore un neatbild,es censos but pret visam pircejam un ari pardevejam pieklajiga un vismaz atbildet,tas tacu lielas pules neprasa.SmaidīgsSmejošsSkūpsts

0 0

beatriska

29.04.2014 10:09

Mani visvairāk tracina fakts,kad uzjautā,vai žakete pieejama-gribētu?

Atbildu,jā žaketīte pieejama.Pēc manas atbildes seko kapa klusums,interesente izliekas par beigtu,tusē pa portālu,bet vairs neatbild. SS un cālī tā ir regulāra prakse,arī šeit laikam tas pats ieviesies.

0 0

Ивета К

29.04.2014 10:19

Nesaskatu, kur problēma. Loģiski, ka meitenes jautās par mantām, kas interesē, lai pieņemtu lēmumu, derēs vai nē. Ja nav rezervējusi, tad - kur problēma? Kad mantas pārdod veikalā vai tirgū, tāpat pircēji nāk klāt un uzdod jautājumus, bet uzreiz nepērk. Arī teiktu - ja nepērc, nav ko jautāt? Neatraksta - nu kur problēma? Varbūt izmērs nederēja, varbūt naudu darba devējs neieskaitīja kontā vai nopirka citur.

0 0

Inis

08.05.2014 11:34

Tas tomēr ir kaitinoši..un pēctam tādas čīkst un pīkst kad viņām neviens neko nepērk. pēc būības ja parādās reizi mēnesī kāda jēga pievienot apģērbus/apavus uz pārdošanu?!! Es piemēram katru dienu reizi dienā ieeju atverskapi.lv , jo ja kāds uzraksta man jebkurā diennakts laikā pienāk sms cau wi-fi , kad kāds atsūtījis vēstuli, vai ir jebkuras citas aktivitātes! :)

0 0

41 - 47 no 47