125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
195 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Pret strijām

Sveikas!

Iesakiet labākos kosmētikas līdzekļus pret strijām (profilaksei)? Esmu lasījusi, ka var iztikt ar bērniem paredzētajām eļļām, jo galvenais ir ādas mitrināšana un šobrīd pati lietoju Babydream eļļu, tikai tā ātri sasūcas ādā un bieži jāsmērē, jo āda paliek sausa...

0 0

Karīna

07.06.2013 10:32

Nu nē, gadās arī savādāk! Man piemēŗam aŗī vienā krūtī bija sastrēgums un tas viss gandrīz beidzās ar slimnīcu, bet atteicos braukt. Man temp. bija 40 :( Un tā ka gali bija jēli (maza am piedzimstot bia mēlītes problēma, ko ārsti laicīgi nenovērsa) mazais bija sazītis nepareizi.

Bet draudzenei tiešām no tās masēšanas, jo ļoti staipa to ādu masēojt (masēja daktere)! Man arī masēja gan vrs, gan māsiņa slimnīcā, bet es raudāju no tām sāpēm! :(

0 0

Lincho

07.06.2013 10:37

Piena sastrēgumi jau ir atsevišķa tēma un tam nu īsti nav nekaada sakara ar strijaam. :)

0 0

Take A SMILE

07.06.2013 10:51

Linchoi nu vispar jau nosaciti ir gan jo krutis uzpamst un no taa ari rodas strijas!

un Karina tu pareizi pateici-staipishana/izstaipishana rada strijas..bet vai maseejot kkas tiek staipiits?? manuprat tikai spaida..un tas butibaa tev aizgaja tik talu arstu nekompetences delj.. butu laicigi berninam melite izlabota un paradiits kaa pareizi zidit tad no ta 110punkt nebut taa jamocaas..

nu kad ielaizhas pavisam tas tad jaa bez arsta un biezhi vien operacijam neiztikt..

mocibas lielas piekriitu..man vnk paveicaas visu veiksmiigi atrisinaat pasai ar mazulja palidzibu:)

lab iebraucu ne pa teemu..bet ja nu kadai maminjai/toposai maminjai ir velesanas padiskutet par un ap sadu temu u.c un dalities pieredzee WELLCOME mana profilaa:)

0 0

M.S.

07.06.2013 11:06

tātad, ja eļļa sāk sausināt ādu, jēmeklē kas cits.. šobrīd gan tā samērā labi tiek galā ar ādas barošanas uzdevumu

0 0

MaZaRiiTe

10.07.2013 18:54

Man arsts ieteica Mandeļu eļļu, jo ir dabīga un bez koncentratiem.

Draudzenes lietoja krēmus un viņaam ir strijas. Krēmiem atšķirība ir ta, ka viss ir atkarigs no ta, cik tev % kkas tur organisma bija - to noskaidrot ir gruti.

Savukart meitenes, kuras lietoja bērnu eļļiņas, dzivo bez strijam. 

Pati lietoju Mandeļu eļļiņu un vēl neko neredzu.

0 0

Es smērēju Weleda un tā patiešām ir ļoti laba un ekoloģiska firma un viņu produkcija ir super. Galvenais vēl kam pievērsu uzmanību ir nesmērēt uz punča tās eļļas, kas satur visus parabēnus, jo tas tomēr uzsūcas vēderā un mazulim gan jau arī na tas labākais.. 

No eko veikala vēl var smērēt sezama eļļu, to man ieteica jogas pasniedzēja, kura tieši specializējās grūtnieču lietās un jaunajās māmiņās. 

Eļļu patiešām iesaka smērēt arī pēc tam, jo runā, ka strijas var parādīties arī pēc tam... Pēc dušas vai vannas un mitru ādau un ļaut nožūt ķermenim pašam. :)

0 0

M.S.

25.07.2013 10:04

nopirku šādu, tagad lietoju

sūdzēties nevaru Vēsais

0 0

lauva27

26.07.2013 00:15

ādu var vnk palutināt, pilnīgi vienalga ar kādu brīnumlīdzekli, no maciņa biezuma atkarīgs, bet pret strijām nenodrošināsies. to rašanos iedzimtība ietekmē. es neko nebiju smērējusi un tāpat kā mammai nevienas strijas ;) 

0 0

11 - 18 no 18