124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Pasta stacija:)

Sveiki, nu es arī esmu izdomājusi patukšot savu skapi , tik nekad neesmu sūtījusi neko car ''pasta staciju'' Mājas lapā vairāk vai mazāk sapratu , kas un kā , bet kā ir ar sūtījuma iesaiņošanu? Smaidīgs

0 0

Sabīne

08.08.2013 12:01

kā tīk, tā iesaiņo - var kastītē, var maisiņa. Tikai labi nopako, lai nekur neatplīst un nesāk birt ārā tavs sūtījums un arī lai netiek mitrums klāt. Man pašai ļoti patīk un ērti liekās sūtīti polsterētajās aploksnēs.

0 0

zaiza

08.08.2013 12:10

es ilgi raustiijos,kaa jau no visa jaunaa,bet kaa pameegjinaaju,super,esmu sajuusmaa,sanjemt vispaar easy,ievadi tik kodu un atveraas durtinjas un iznjem :)

nosuutiit arii uz ekraana tik spied noraades,kaadi 5 solji un dariits :)

parsti pakoju kaa Sabiine,bet,tad sanaak veel uz aploksni teereeties,pa leeto - vienkarshi maisinjaa saliec,aizliimee ar skochu,pieliimee vai ar markjieri uzraksti stacijas dresi un telefonu.

0 0

Sabīne

08.08.2013 12:14

> zaiza

uz paciņas jābūt norādītai pasta stacijai un saņēmēja telefona numuram??? Nevainīgs Nekad to neesmu nekur rakstījusi, sapakoju un pliku paku metu iekšā Nokautrējies

0 0

estere_

08.08.2013 12:20

Labots 08.08.2013 12:21

Es arī pirmās reizes rakstīju, bet tad sapratu, ka nav jēgas, jo kad kurjers atbrauc pakaļ pakām, viņam ir jau izdrukātas uzlīmes, ko uzlīmēt uz katras, izņemtās  paciņas. :)

Līdz ar to, neredzu jēgu pašai ko rakstīt :D

0 0

Susse

08.08.2013 12:22

Sūtot arī nekad nerakstu pasta stacijas adresi un telef.,nr. Saņemot arī neko tādu neesmu manījusi uz iepakojuma.

Domāju, ka tas nav obligāti. Bet kā saka dubults neplīst :)

0 0

zaiza

08.08.2013 12:30

> Susie

es gan vienmeer snjemu ar uzrkstiitu pasta staciju un numuru un pati taa suutu a vai tad nevajag? peec idejas jau pastaa arii,kad suuta pacinju,chekaa un sisteemaa ievada adresi un adresaatu,tad jau nevajadzeetu virsuu rakstiit ne?Nokautrējies

0 0

Mk

08.08.2013 13:03

es ari neko nerakstu :) vienigi iepakoju ta riktigi, jo vienreiz kad sanemu sev sutijumu, maisi bija saplisis viss, un gandriz pazaudeju zabaku :D

Pec tas reizes vienmer, labi iepakoju, :D

un ari kad sanemu sutijumu neko uz pakas nebija ne rakstits, un nekadas uzlimes nebija. varbut ko tadu raksta kad pasutat kko no veikaliem , ne? :)

0 0

Balts un pūkains

08.08.2013 13:20

> zaiza

Nē nevajag, man, kad pirmo reizi sūtīju ar šo bija kuriozs, sapakoju, neko neuzlīmēju, ieliku tajā skapī, pašai nav miera, sazvanīju pasta staciju, ka neko neesmu uzlīmējusi, kas tagad būs ar manu paku un tad viņi man arī apskaidroja, ka neko uz pakas rakstīt arī nevajag, viņiem viss ir kompī. :)

0 0

zaiza

08.08.2013 13:45

> Balts un pūkains

nu ok,kompii pareiz,ka ir,jo tak ievadi sanjeemeeja staciju un numuru,bet es nez, es rakstiiju un rakstiishu un man visi raksta :d

kaa saka,dubults nepliist,mazums kompim,kas,nav jau gruuti.

vot te kaut kad bij viens koments,kur meitene rakstiija,ka pat vaardu/uzvaardu minot  suutot pa staciju,tas gan liekas.....piip

0 0

1 - 9 no 9