125 094 Sludinājumi
69 795 Lietotāji
1291 Šodien online
8 Jauni lietotāji

Kāpēc ir tik gūti???

Labs rīts visām pārdevējām un arī pircējām!

Es atverskapi.lv esmu tikai pircēja.Neko nepārdodu un arī tuvākajā laikā netaisos to darīt.Bet ne par to ir stāsts.Vēlos saņemt atbildi uz vienu jautājumu-kāpēc ir tik grūti atbildēt uz vēstuli,kurā jautāju par apģērba mēriem.Piemēram,vakar noskatīju smuku kleitiņu,izmērs manējais,bet vēlējos uzzināt kleitas garumu.Uzrakstīju pārdevējai,bet viņa tā arī man neatbildēja,lai gan vēlu vakarā bija šeit ielogojusies.Arī jakai,kuru noskatīju viņas veikaliņā,prasīju mērus,bet nekā.Es nedzīvoju Rīgā un uz labu laimi arī negribu apģērbu pirkt,tāpēc jautāju mērus.Bet vai tiešām tas ir slikti?

No 10 pārdevējām atbild tikai divas un ja man jaka,kleita vai bikses pēc mēriem der,tad ņemu.Ja ne,uzrakstu,ka diemžēl nederēs.Nojaušu,ka meitenes nevēlas atbildēt,jo forumā ir tēmas par pircējām,kuras pajautā mērus un pazūd tādā veidā liekot pārdevējai minēt-der vai nē,ņems vai nē.bet var taču vismaz uzrakstīt,ka nav iespējas nomērīt vai nemāk to darīt utt.

Nu tā apmēram...

Jauku dienu vēlot

Signe

0 0

Judeika :P

15.08.2013 13:22

> deimijs

nē nu labi,vislabāk jau ir ka laiko, BET ja es dzīvoju otrā LV malā? Skriet kleitas/bikses/kreklu utt tādu gabalu? Domāju,ka tas ir tikai cilvēcīgi ja uzraksta mērus ,ja negrib mērus rakstīt,tad lai tā arī uzraksta, nevis vienkārši ignorē. Un pie tam cik es šeit skatos, arvien biežāk pārdevējiem ir atšķirīgi uzskati kas ir 36./38./40. izmērs,tāpēc es jautāju,man jautā un viss ir ok. :)

0 0

deimijs

15.08.2013 13:26

> Lenii

..bet arī šādiem cilvēkiem (pārdevējiem ir atšķirīgi uzskati kas ir 36./38./40) arī mērījumi sanāk katru reizi savādāki....  vienmēr pastāv risks

0 0

Artas skapis

15.08.2013 13:29

> Lenii

Pilnībaa piekrītu par izmēriem. Pati pirms laika meklēju džinsas, vajadzīgs bija mazs 38 izmērs, proti, 28. Skatījos bikses, kuraam noraadīts 38 izmērs, vienmēr paarprasīju kaads noraadītais izmērs uz biksēm?! Atbildes svaarstījaas no 26 līdz 31 izmēram. Nu, piedodiet, bet cik man zinaams, tad 27 ir stabils S izmērs un 31 jau izteikts L. Taa kaa, ja neprasītu, bet paļautos uz rakstīto 38, būtu iebraukusi ,,auzaas" :)

0 0

Sabīne

15.08.2013 13:31

> deimijs

mēs laikam vienīgās saprotam, ko gribam pateikt Smejošs Lasu un saprotu tavu tekstu, bet sajūta, ka pārējās lasa izlaižot vārdus... Samērīt ir laba lieta, mēru, ja lūdz un pircējs ir no otra LV nostūra, bet reti kurš saprot, ka jāmēra ne jau sevi, bet apģērbu, ja reiz prasa samērīt noskatītās bikses, tad mērus salīdzināt vajag nevis ar sava auguma mēriem, bet āpģērbu kas der. Pašai ir bijušas pircējas, prasa mērus, nosūtu, atbild, ka būs par mazu. Kad pasaku, lai samēra apģērbu, kas der, tad viss izrādās, ka der lieliski un saņemot preci tas tā arī ir.

0 0

Sabīne

15.08.2013 13:33

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

izmēri var neatbilst realitātei. Piemēram, manā piedāvājumā ir daudzas lietas - jaunas, kuras sūtu kā 34 vai XS izmēru, bet ir ražotāji, kas citas lietas saražo atbilstoši izmēram, bet citas lielākas. Uz biksēm raksta 34. izmērs, bet reāli tas ir 36.

0 0

Judeika :P

15.08.2013 15:40

> Sabīne

Saprast jau saprot, ko gribat teikt! Bet ja gribi lai citas meitenes saprot,tad,lūdzu,meitenēm,kas lūdz mērus, atgādini lai nemēra sevi,bet gan apģērbu,kas der un viss,lieta darīta! Ne jau visas meitenes nerubī to ka nav jāmēra sevi!

0 0

31 - 36 no 36