124 890 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2622 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Motivācija

Beidzot nolēmu izveidot tēmu, jo pati saskaros nu jau ar diviem šādiem gadījumiem, un dažas reizes esmu lasījusi par šāda tipa uzvedību forumā, kkādās citās tēmās. Jautājums šāds: kāda ir motivācija tiem pārdevējiem, kuri regulāri apmeklē portālu, lasa vēstules, bet neatbild? Man tas liekas baigi dīvaini, jo ja jau tu mērķtiecīgi ieliki to sludinājumu, tad noteikti ir vēlme to mantiņu pārdot, kā gan citādi? Varbūt kādai ir skaidrojums?

Man bija tā, ka es atrakstīju vienai meitenei, kaut ko pajautāju par džemperi, sīkumus jau neatceros, un nu sāku gaidīt. Redzu, ka portāls tika apmeklēts, vēstule izlasīta, atbildes nava. Labi, domāju, mēdz visādi gadīties, man arī dažreiz nav laika atbildēt, atstāju vakaram un tā...Bet atbildes kā nebija, tā arī nav. Aizsūtīju vēl vienu - reakcija tāda pati. Un pats interesantākais - ieliku atbilstošu negatīvu atsauksmi profilā, bet viņa, es pat nevaru iedomāties kādā veidā, to ir nodzēsusi :)

Lūk, te būs viņas profils:

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=7707

0 0

A :)

22.08.2013 23:37

Viņa pati nevar izdzēst, to var tikai administrācija. :)

0 0

Magda_Wolf

22.08.2013 23:44

Jā...tāpēc jau es brīnos, kā tas varēja notikt) Varbūt viņa palūdza administrācijai?))

0 0

A :)

22.08.2013 23:48

> Magda_Wolf

Arī tas ir iespējams. ;)

0 0

ausix

23.08.2013 08:16

Es jau labu laiku par to pašu domāju! Esmu saskārusies ar tādu pašu problēmu.

0 0

Parfait

23.08.2013 08:56

Kādu laiku atpakaļ negatīvi novērtēju pircēju,pēc nedēļas negatīvā atsauksme pazuda. Interesanti būtu uzzināt, kā var tikt pie šādas opcijas ;)

0 0

ddace

23.08.2013 08:59

Noteikti palūdzot atverskapi galvenajiem, jo šadu opciju sava profila nemanu! Vispar gan labi, gan slikti- izdzēš nepatiesu atsauksmi (ja nu kadam zobs uz tevi) un no otras puses- krapnieki var tikt vaļa no patiesam negativam atsauksmem.

0 0

1 - 6 no 6