124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Nesaprotu!

Nesaprotu, rezervē preci pec laiciņa painteresejos vai nav domas mainījušās un preci ņems, atbilde pozitīva! Tagad rakstu apvaicaties par piegades adresi un te sakas ignorešana!  vestule izlasita, bet atbildes nav! Un sodien jau slinkums atvert manu vestuli, bet Online cilveks bij!

Var taču elementāri uzrakstīt piedod bet nenemšu, lai es zinu piedāvāt citam, kurAs arī vēlas iegadaties šo preci!  Visi tak esam cilvēki un sapratisim, ja pardomaja! Kāpēc jaignore?! Un kad bus pardota tad uzradisies un es ta slikta bušu!

Ka meitenes rikoties ar mierigu sirdi piedāvāt citai meitenei!?

0 0

droši piedāvā ,nav jēgas uz tādiem ''pircējiem'' gaidīt, man ar bija līdzīgi jau adresi visu atsūtija un tad nozuda :D nesaprotu kur cilvēkiem prieks savus personas datus apkārt mētāt :D

0 0

Orhideja

23.08.2013 17:51

Neņēm  galvā. Cilvēki ir dažādi.

Lai Tev veicas!

Смайлики анимированные Смайлики красивые новые

0 0

klimovicha88

23.08.2013 18:04

Tas gan.. Tik nesaprotami, ja maceja rezervēt preci tad ar jamak uzrakstit, kad tomēr ne neņemšu! Nelieku jau ar varu pirkt! Kapec pārdevēja nezina jāatstāj, pati taču ari tirgojas un diez vai patikami, kad nonāk lidz apmaksai un izsutišanai tad ignorē! 

Par to kad cilvēks atsakās ņemt neviens jau sliktu atsauksmi neliks! Un sapratis! Bet Ignorejot Labu par sevi ka pircēju neparādīs! 

Viena meitene ari rezerveja drebites, bet pec tam zolidi atteica un man prieks, kad Tev  cilvecigi informe nevis piečakareeee... Paldies Tai meitenei! ;)

Labi, kad ir vel meitene, kurai loti patikas šis rezervetas drebites! 

Rakstišu un iepriecinašu pirceju :)

0 0

ANLIDA

23.08.2013 20:23

Runājot par rezervēšanu. No pircēja skatapunkta. Vienreiz rezervēju uz pāris dienām, jo pati tai laikā nebiju uz vietas, taču nākamajā dienā man pateica, ka pārdeva kādai citai, kas manuprāt bija ļoti nejauki :( nesaprotu, kāpēc nevarēja pagaidīt 3 dienas uz kurām tika rezervēts??

0 0

Parfait

23.08.2013 20:26

Es parasti rezervēju uz tik ilgu laiku,cik pircējs vēlas. Nekur jau nav jāsteidzas :)

0 0

2014

24.08.2013 01:50

Es nekad neveicu rezervācijas, Kas pirmais ņem - tam pārdodu. Slikta pieredze ar rezervāciju. Netaisos pēc tam klausīties lekciju no meitenes par to, ka pārdevu to, ko pati gribēja. Pati vainīga. Ir termiņš, kurā vajag iekļauties, ja ne - tad ne. Mana nostāja ir visai stingra un skarba.

0 0

Sandija

30.08.2013 16:54

Es no vienas meitenes gribēju pirkt blūzīti. Teica, ka pašlaik esot atvaļinājumā, kad atgriezīsies, tad man pārdos. Bet kad nebija devusi ziņu, rakstīju pati. bet viņa blūzi bija pārdevusi citai. Tas arī nesmuki.

0 0

1 - 7 no 7