124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Ūdensdzemdības

Sveikas!

Skatos, ka AtverSkapi.lv esam vairākas topošās un esošās māmiņas :) Vai kādai ir pieredze ar ūdensdzemdībām? Tā kā man ir muguras problēmas, esmu lasījusi, ka dzemdības ūdenī varētu kaut nedaudz atvieglot slodzi mugurai un ne tikai
Konsultēšos ar vecmāti sīkāk, bet varbūt kādai no jums ir ieteikumi šajā sakarā?! :)

0 0

M.S.

19.11.2013 19:46

> Lenooki

Jā, no sirds iesaku! Nespēju iedomāties citādākas dzemdības, jo ūdens ļoti atvieglo. Vismaz man. 2,5h vannā un mazais bija klāt! Vispār man skaitījās ātras dzemdības, kopā 5h no pirmajām sāpēm Aci miedzošs

0 0

Lenooki - For Kids !

19.11.2013 20:21

> M.S.

Nē, paldies, man vairāk nevajag!!! Смеюсь Man jau 3 ir bijušās un visas parastās. Es vienīgi nožēloju, kā šoreiz neizvēlējos sev ko citu, lai būtu vieglāk. Mana ginekoloģe, kurai diezgan uzticos, ļoti mani atrunāja no eksperimentiem (tipa, nav zināms kādas kvalitātes ir tas ūdens mūsu DzNamā un var zīdainītim pielipināt infekciju) un atsauksmes mani toreiz nepārliecināja, un beigās mēs vienojāmies par tradicionālām dzemdībām. Bet tās es atcerēšos vēl ilgi! Joprojām esmu sarūgtināta, ka nepadarīju šo procesu „patīkamāku” gan pašai, gan mazajai. Bet man liels prieks, ka tava pieredze ir tik pozitīva. Улыбаюсь

0 0

11 - 12 no 12