124 895 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2590 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Meitenes uz Andelimandeli

Sveikas!

Labprāt uzzinātu, kuras meitenes no Atverskapi piedalīsies "Andelemandele Grand" 7.septembrī? Un, ko tirgosiet, vai arī iesiet iepirkties? 

Pati būšu starp tirgotājām un noteikti arī kaut ko noprikšu, tā kā daļu, ko tirgošu var apskatīt jau tagad te manā skapī. ;)

0 0

Parfait

09.09.2013 08:57

Ja ir pamaz vietas, maksimāli jāizmanto telpa līdz griestiem,jo tomēr ir daudz lokāmo drēbju,kuras nav obligāti karināt. Es pa augšējiem plauktiem salieku nesezonas apģērbus,lai nemaisās. Esmu redzējusi labu risinājumu pasūtot vai nopērkot tādus kā antresolus virs gultas,tuvāk griestiem,netraucē un viegli piekļūt :)

0 0

Natālija

09.09.2013 10:57

es noteikti ieteiktu izmantot tā saucamo garderobes liftu-pakaramo stieni, ko var ierīkot tuvāk griestiem, bet vajadzības gadījumā ar spec.roktura palīdzību polaiž lejā. tādā gadījumā plauktus var taisīt apakšā un nav jākāpj visu laiku augšā, lai kaut ko paņemtu. vai arī augšā karināt retāk lietotas drēbe, bet apakšā uztaisīt vēl vienu parasto stieni pakaramiem. kā arī, protams, apakšā var sakombinēt parasto stieni un plauktus :)

tādus liftus var dabūt, piemēram, te: http://www.eamf.lv/lv/mebelu_furnitura/iebuvetiem_skapjiem_un_garderobem/garderobes_lifti

0 0

MaZaRiiTe

09.09.2013 11:52

> Natālija

Paldies. Par šaadu neesmu dzirdējusi, bet noteikti apsvēršu ideju. :)

0 0

Parfait

09.09.2013 20:02

> MaZaRiiTe

Garderobes liftus var apskatīt visos veikalos,kur skapjus izgatavo uz pasūtījuma. Diemžēl jārēķinās ar lieliem izdevumiem,jo tieši furnitūra un mehānismi sadārdzina pasūtījumu divkārši :)

0 0

MaZaRiiTe

09.09.2013 20:07

> Visam - 50%

Nu jaa. Es taadaa veikalaa vnk neesmu bijusi nekad. Parasti jau gatavu pērku :)

0 0

ddace

09.09.2013 20:12

Skatos bildes ar ķērieniem no andeles un man TA gribas viņu apmeklēt, ka nagi aš niez :D

Ja kadai vienatnē īsti negribētos, tad varētu kopa aizdoties uz nakamo :)

0 0

2014

09.09.2013 20:14

> ddace

Nevarētu ne ar ko salīdzināt šāda veida pasākumu :D

Es arī nebiju šoreiz, jo bija kas svarīgāks par šo pasākumu...

Skatījos bildes FB, TVNET un Delfi..

Iespaidīgi. :)

Vienā bildē laikam pārdod ne tikai drēbes, arī ko citu :D

0 0

MaZaRiiTe

09.09.2013 20:41

> ddace

Man iespējams arī nebūs kompanjons. Bet vispirms painteresēšos pie kaadas draudzenes. :))

0 0

91 - 98 no 98