124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Tonālais vasarā?!

Sveikas!

Lietojiet? Īpaši šajā karstajā laikā, man kaut kā nepatīk - šķiet poras aizsprostojas un tāda lipīga sajūta :( Lietoju - Loreal True Match

0 0

Inky

08.06.2013 20:08

Maybelline Fit Me

vai

Gosh BB Cream

un abiem pa virsu Kryolan finish powder vai Kryolan finish powder + Farmasi pūdera sajaukums (atkarībā, kurš iepakojums pa rokai :D).

Ja seja laba vai vienkārši uz darbu, e.l.f. Mineral Blemish Kit pūderi.

Neko smagu karstajā laikā tiešām uz sejas negribās bāzt, no šiem, it kā var just, ka mazliet ir uz ādas, bet tā kā vairāk toni izlīdznoši kā nosedzoši, var izturēt.

0 0

Brunette

08.06.2013 20:36

Tonalais un vasara manuprat ir nesavienojami, bet nu katram savas domas un vajadzības pēc šiem līdzekļiem.

0 0

Take A SMILE

08.06.2013 21:00

tonalais + vasara + ikdiena=samocita sejas āda..

lausim vismaz vasaraa adinjai atpusties:)

izveloties labus adas tirisanas lidzekljus ada bus gluda un forsa taapat.. tas no pieredzes,jo pati es vispar neko nevaru lietot adas ercites delj..no rita un vakara vnk nomazgaju seju ar BIODERMA H2o..un seja ir daudz labakaa staavokli kaa pirms adas erces..tik gluda un maiga..un pilniibaa ari neprasaas nekadi puderi un tonaalie,kurus buutibaa esmu looti reti lietojusi..

JA KADAI VAJAG MAN IR SEKOJOSAS LIETINJAS-*L''OREAL TRUEMATCH(BEIGE N4)paris reizes lietots gandriz pilns,
 ir ari AVON puderperlites+puderotinja, PLANET SPA sejas maska dziljai poru attirishanai, AVON SOLUTIONS +Total radiance tonejos mitrinoss kreems(var kalpot kaa grimma pamats)

Viss tas vel ir lietojams..ja ko vajag un kadi jautajumi rakstat uz profilu..par cik pati vairs nevaru lietot tad ATDODU SO VISU,JO ARA NEGRIBAS MEST :)

0 0

M.S.

09.06.2013 16:16

Pat ja āda nav perfekta, vasarā pēc manām domām nav jālieto tonālie...

0 0

M.S.

09.06.2013 16:35

> Take A SMILE

Man arī ir ādas ērcīte, šī iemesla dēļ arī nekādus sejas krēmus nelietoju, tikai ikrīta un vakara tīrīšana sejai ;) Šodien nopirku Dr Wolff Dermowas ziepes, ceru, ka ādai patiks!

0 0

Cenas runājamas !

09.06.2013 17:47

Pēc manām domām labāk vasaras laikā tonālo nelietot , lai āda elpo . 

Pati beidzu lietot , kad sākās vasara , sejas āda nebija protams perfekta , bet redz , nelietoju jau kā vairāk par nedēļu un viss ir ok :) nekādu pumpu utt . 

Internetā pameklē dabīgās sejas maskas , kas tonizē ādu !

0 0

Kate

29.06.2013 15:24

Bioderma Matt krēms ir labs variants vasarai - tieši pārdodu :) 

0 0

Take A SMILE

29.06.2013 15:27

> Bright&Simple

Bioderma ir ļoti laba produkcija!:)

Kādeļ pati nelieto?

0 0

1 - 8 no 8