125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
194 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Menstruālā piltuve

Sveikas, meitenes!

Tikko pamanīju bloga rakstu par ekoloģiskajām paketēm, un nopratu, ka laikam nav daudz tādu meiteņu, kuras zina un lieto menstruālās piltuves?! Kā ir ar Jums, vai zināt tādu un vai lietojat? 

Man pieredze ar šo lietiņu ir jau 3 gadus ilga un esmu sajūsmā, nekādas neērtības, smakas vai piesārņotas vides. Tā ir investīcija, kas atmaksājas dažu mēnešu laikā, bet kalpo 10-15 gadu. ;)

Ja interesē, varu padalīties savā pieredzē.

0 0

Zility

01.09.2013 19:04

Es esmu sajūsmā par piltuvi - beidzot neesmu ierobežota valkājot apģērbu, varu peldēties, nav hm.. izsutusi :)

0 0

Parfait

01.09.2013 19:21

> Inky

Mjā, es arī neko labāku neesmu atradusi par ibumetīnu. Kokteiļiem neesmu gatava :)

0 0

Aiga M*

01.09.2013 20:02

Man ārsts ieteica sākt dzert kontracepcijas tabletes,jo mēnešreizes gaidīju kā murgu,katru mēnesi divas šprices ar ketanovu un nošpu,citādi,nevarēju ne piecelties,bij vemšana,un stipras sāpec,līdu pa sienām,tagad tādu problēmu nav,ir regulāras mēnešreizes,nav nekādu sāpju,un vēl pluss +1 izmērs krūtīm,2 izmēri drēbēs,esmu priecīga,jo bij problēma svarā,biju tieva visu laiku,gribēju pieņemties svarā,nevarēju,bij 32 izmērs apģērbā,tagad stabils 38,un svars ir tāds,kādu gribējās,sagribēsies bērniņu,ārsts teica,uzreiz kā beigsiet dzert tabletes nevajadzēs gaidīt 2 gadi,kā agrāk,uzreiz nākamā mēnesī varēsiet jau būt stāvoklī,ja gribēsiet.

0 0

Judeika :P

01.09.2013 20:50

> Inky

Forši salīdzinājumi - korķi un pamperi :D :D reāli sasmējos :D

man viens pazīstams džeks paketes sauc par mājas siltinātajiem :D

0 0

Judeika :P

01.09.2013 20:54

Vispār sāpes esot mazāk intensīvākas šajās dienās ja ne katru dienu,tad regulāri dzer kumelīšu tēju, reiz pamēģināju biežāk taisīt tējas pauzes,tiešām vieglāk palika nākamajās traģiskajās dienās!

0 0

Parfait

01.09.2013 21:07

> Lenii

Paldies,izklausās diezgan loģiski -kumelītes ir pretiekaisuma līdzeklis,un iespējams tieši iekaisumi izraisa sāpes :) Pamēģināšu noteikti :)

0 0

> Inky

Pret sāpēm iesaku izmēģināt analgīnu (mana māsa savu laik ieteica), tas gan ir recepšu medikaments un vispār it kā pret galvas sāpēm, taču, tās dažas reizes, kuras man ir bijušajas tādas, ka gribas pa sienām līst.. pus tabletīte un viss kārtībā. Ibumetīns, lietots, nelietots, nekāda efekta un, ja tas tiek lietots teju dienu dienā, tad ķermenis pie tā pat pierod, ka deva vajadzīga kā zirgam. :D

Un nē, es šīs piltuves netirgoju, lai gan ir vien jauna lieka, jo pēc mazā domāju, ka vajadzēs lielāka, nopirku, tad sapratu, ka nevajag lielāka, nopirku atkal tādu mazo, jo vecu jau biju atdevusi prom.. taču izrādījās, ka tā jaunā lielā tomēr ir man īstā. Tad nu jauns dzeltens ladycup S izmēra man ir lieks..

0 0

21 - 27 no 27