125 073 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
420 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Bioderma Sebium AI vs. Bioderma Sebium Global

Kādas atsauksmes par šiem produktiem? Apraksti ļoti līdzīgī - palīdz pret piņņu izsitumiem un komedoniem... varbūt ir kādas atsauksmes par kādu no šiem produktiem? Tas Global skaitās jauns produkts, izskatās mazliet stiprākas iedarbības - http://www.bioderma.com/lv/nc/produkti/kas-jauns/product/action/2728.html

P.S. Šomēnes visiem Bioderma Sebium krēmiem Manā Aptiekā ir 20% atlaide

0 0

Ilze

05.09.2013 21:21

Jau apm 6 mēnešus ārstēju savu seju pēc dermataloga norādījumiem. Man tiešām bij lielas problēmas, bet (ptu,ptu,ptu) ir 100reiz labāk palicis, tagad mana āda ir gandrīz gluda un nevainojama :)

Biju lietojusi tieši Bioderma Sebium Global, bet tas tika lietots papildus ar citiem līdzekļiem.

No sākuma man tas krems nevisai patika, jo tas veido uz sejas tādu kā aizsargslānīti, ja mazliet pa daudz sāc rīvēt, nāca nost. Bet nu vēlāk apradu un pat iepatikās :)

Vispār Bioderma produkti,manuprāt, ir tiešām labi.

0 0

d_skapis

05.09.2013 21:28

Produkti tiešām labi, bet ja ir nopietnas ādas problēmas, tad ar šādiem krēmiem vien neizitikt... Pati konkrēto krēmu lietojusi neesmu, bet daudzus citus gan  no Biodermas.  Bet tie neārstē, tie ir kā ļoti labs palīglīdzeklis paralēli citiem ārstējošiem līdzekļiem.

0 0

M.S.

06.09.2013 12:27

Paldies, gaidīšu vēl kādas atsauksmes Smejošs

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

06.09.2013 12:54

Čau!

Es lietoju šo sejas mazgajamo (2x nedēļā) :

http://www.fablesinfashion.com/2012/09/05/bioderma-sebium-bloggers-event/

un sejas kremiņu, kas Tev norādīts linkā. Man ĻOTI patīk. Beidzot esmu atradusi ko tādu, kas ir effektīvs manai sejas ādai un tai pat laikā ne to pārleiku sausina, ne vēl kā bojā.

Bet arī šos produktus lietoju kopā ar dermatologa izrakstītajā tabletēm, smērītēm un toniku.

Ja esi vai ir iespējams tikt līdz Jelgavai, iesaku A.Bičevsku, saņēmos vienreiz aiziet un tagad secinu, ka JA BUTU ZINĀJUSI sen jau būtu pie viņas aizgājusi. Ārstēšanās kursā esmu tikai nepilnu mēnesi un jau ir tādi uzlabojumi, ka es vienkārši staroju no laimes! Draudzene ieraudzījusi manu seju pec nedēļas arī aizplēsa pie viņas un vīra kungs arī briest šim pasākumam :) Man atklāja ādas ērcīti (demodex laikam saucas). Nevienam no mums trijiem nav nedz akne, ne vēl kādas `smagas` sejas ādas problēmas, bet tās pašas pumpiņas, kas ir kaitina. Galu galā 24 gadi, bet reizēm ar(vel iepriekšējā vakarā saspaidītām:D) pumpiņām, izskatos kā tīneidžers :D

Tuvākajā laikā plānoju iegādāties arī toniku no Bieodermas sebium un to sejas kremiņu, kas nedaudz ietonē seju. Gaidu, kad kādā no manām aptiekām būs kāda akcija :))

Vienvārdsakot - vairs ne santīmu neizgrūdīšu Drogas piedāvātajos kremos. Esmu tur izmēģinājusi visu, sākot no krievu produkcijām līdz Lumene un Herbals utt., mūsu pašu Baldones Dūņas arī mani pievīla. Nu labi, ne pievīla - bet man nederēja, moška ka kādai citai jau patīk. Madaras kosmētiku pat negribu mēģināt, no savām draudzenēm nevienu labu atsauksmi neesmu dzirdējusi.

Nu, tāda mana pieredze :)

0 0

M.S.

06.09.2013 13:14

> Rū.

Paldies, arī man ir ādas ērcīte... esmu ārstējusies ik pa laikam, bet rezultāti īslaicīgi... arī vairākus mēnešus antibiptiku kursi rezultātus nedeva... šobrīd neko iekšķīgi no zālēm dzert nevaru, tikai ārstēt no ārienes.

Izklausās, ka varētu būt kaut cik cerīgi Nevainīgs

0 0

plasticdiva

06.09.2013 14:45

Biodermai atlaides aptiekās ir gandrīz katru mēnesi :)  (Rīgā vismaz)

0 0

Jurgita Žėglytė

05.11.2013 01:31

Hello! I am a 4th year student of ISM University of Management and Economics (Lithuania). I am currently performing a research for my Bachelor Thesis about dermo-cosmetics “Bioderma” in Latvian market. I would be extremely grateful if You could answer several questions regarding Bioderma. The survey is composed of 25 questions,it is anonymous and will be used only for scientific purposes. You can choose the language of the survey: English, Russian or Latvian. Please note that You don’t have to answer to the last question asking Your name and surname (Question No. 25) because this question is just for Bioderma VIP customers. Thank You in advance! The link of the survey is provided below: www.manoapklausa.lt/apklausa/516976802/

0 0

Jurgita Žėglytė

Здраствуйте! Bам пишет студентка четвертого курса из Литвы. Я учюсь в университете ISM и пишу работу бакалавра о дерматологической косметикe “Bioderma“ в Латвии. Я была бы вам благодарна если вы согласились ответить на несколько вопросов моей анкеты. Анкета анонимная и будет употреблена только в целях моей работы. Вы можете выбирать язык анкеты: латвийский, aнглийский или pусский. Было замечятельно если вы мою анкету переслали своим друзям в Латвии. Обратите внимание на то, что вам не надо ответить на последний вопрос анкеты (нр.25) Благодарю вас за ваше время. www.manoapklausa.lt/apklausa/516976802/

0 0

Jurgita Žėglytė

Sveicināti! Esmu ISM Vadības un ekonomikas universitātes 4. kursa studente, no Lietuvas. Dotajā brīdī, es veicu bakalaura darba pētījumu par BIODERMA zīmola vērtībām Latvijā. Būšu ļoti pateicīga, ja spēsiet piedalīties un veltīt dažas minūtes šai aptaujai. Aptauja ir anonīma, un rezultāti tiks izmantoti vienīgi izpētes nolūkā. Paldies! www.manoapklausa.lt/apklausa/516976802/ See Attachment
0 0

rukkur1

31.10.2016 16:40

Bioderma Sebium Al ir lielisks sejas krēms. Lietoju jau vairākus gadus - iesaku. :)

0 0

1 - 10 no 10