125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

zobu balināšana

Labvakar!

Vai kāda ir veiksusi zobu bailnāšanu pie zobu higiēnista? Vai apmierināja rezutāts? Kā pēc tam ar zobu jutību? Gribētos izbalināt, jo kafijas lietošana un iecienītā melnā tēja dara savu... Kliedzošs

Padalieties pieredzē! Paldies!

0 0

MaZaRiiTe

10.09.2013 14:06

> Kichux

Izklausaas pēc naudas izkaašanas. :(

0 0

Līga

20.09.2013 12:18

> MaZaRiiTe

Kas taa bija par zobu pastu? (:

0 0

Lāsma

20.09.2013 12:45

es nopirku šaadu kuponu https://www.zizu.lv/deals/BeautySmile4693_, un devos uz tērbatas ielu. Iestaadiijums paaraak labu iespaidu neatstaaja, katraa gadiijumaa nebija ne miņas no maasalapaa redzamaa glaunaa salona, un driizaak atgaadinaaja taadu kaktu ūķi, ka jau sabijos un gandriiz gribeeju iet prom.

BET pēc proceduuras ieguvu par 6 toņiem baltaakus zobus, efekts tiešaam bija satriecošs, un visu dienu to vien gribeeju kaa smaidiit.

Pašai par sevi man ir ļoti jutiigi zobi, bet peec proceduuras, viņi dīvain kaarta bija pat mazaak jutiigi!!

Nelaime gan, ka ir pagaajis meenesis, un zobi ir atguvuši jau iepriekšējo toni. Kafiju un melnas tējas nelietoju, bet smēķēju.

Pirms tam, agraak ik pa laikam lietoju balinošaa efekta zobu pastu, to firmu, kuras simbols ir zvaigznes kontūra. Taada maza tuubiņa saartos toņos. Arī viņa varēja just, ka padara zobus gaišaakus, bet ilgstši vinu nevarēju lietot, zobu jutiibas dēl, un ik pa laikam taisiiju sensodine tūres. Jaateic gan, ka šīs zobu pastas efekts darbojas tikai, kameer to lieto.

0 0

Santa

20.09.2013 13:20

Sveikas.

Es biju pie zobu higiēnista, kur man piedāvāja zobus papildus attīrīt ar sodas strūklu. Tas arī neaudz pabalināja zobus.

Es trīs reizes nedēļā lietoju zobu pastu ar baltinošu efektu. Bet tā noteikti nav ne Colgate, ne Blenda med.. :) Es šobrīd lietoju BlanX, esmu arī lietojusi Supersmile. Esmu apmierināta. Ikdienā dzeru arī vienu krūzi kafiju, un tējas.

0 0

una

20.09.2013 14:06

nezinu par balto mālu,bet varu teikt droši,ka zilais māls gan pabalina zobus:) 

0 0

Lija Meladze

11.12.2013 16:40

> Fashionista

Sveika ,es ari dzirdeju ka Crrest ir looti labs ,kur Tu vinu perc vai pasuti??

0 0

veta123

11.12.2013 17:10

Ja kādai interesē, tirgoju... http://foto1.inbox.lv/veta123/Edams_dzerams_medikamenti/SAM-3233.jpg

0 0

11 - 17 no 17