125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
224 Šodien online
1 Jauni lietotāji

apakšveļa...

Vairākos sludinājumos esmu pamanījusi, ka meičas pārdot lietotu apakšveļu... kā Jums tas liekas ir normāli?? un ir arī tādas kas pērk lietotas biksītes??? SmejošsSmejošs

P.S. - Nav jau tik traki tie laiki, lai cilvēki sev nevēretu atļauties jaunu apakšveļu iegādāties veikalā..

0 0

2014

11.09.2013 23:50

Labots 11.09.2013 23:51

> klimovicha88

Es esmu bijis Primarka un Espirit veikalos..

Godīgi sakot es pēc vācijas Espirit paliku bez vārdiem :D

Nemaz nerunājot ar kādu Primark :D

Es nespēju iedomāties veikala darbiniekus, kuriem pēc tā, kad veiklu taisa ciet (kad beidzās darba laiks) viņiem tas vis ir jāsavāc, un jāsaliek pa vietām :D

Vācijas Espiritā bija tā, ka tur vienkārši gāzās kaudzes ar drēbēm ārā no tām kabīnēm pašas meitenes (piedošanu) pārģebās publiski, jo nebija vienkārši kur citur to darīt :D

Ja pat bija pakarināta tā apakšveļa - tā bija nepareizajos izmēros un tā tālāk... Smejošs

0 0

klimovicha88

11.09.2013 23:58

> Boy66

Hee Man pashaI  ari bija nacies pielaikoties tur pat pie apgerbu stenda :D Bet tas bija virsjakas un parastas jakas! Jo kabines visas parpilditas :D meitenes pielasa maksimalo apgerbu skaitu un katra kamer visu pielaikos bus ka bus :D protams vel pie pardevejas pie uzlaikosanas otru turi apgerbu atstaj :D

Man Sita masa bija ciemos atbraukusi, aizvedu shopinga un ka Reiz primarka bija uz apaksvelas komplektiem atlaides pusdienu nevareju izvilkt! 

0 0

2014

12.09.2013 00:06

Ehh tur vajag daudz laika, lai tos to veikalu tā teikt izķēmētu no A - Z. Dažādu iemeslu dēļ :D

0 0

M.S.

12.09.2013 20:29

Humpalu veikalos arī pārdod lietotu apakšveļu... gan jau, ka kāds pērk, ja jau piedāvā. Neizlēmīgs

0 0

31 - 34 no 34