125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2062 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Apavi sportam, skriešanai

Sveiki puiši un meitenes, kādus labāk izvēlēties apavus sporta nodarbībām, trenažieru zālei un skriešanai ārā? Kādus ieteiktu, lai ir ērti un neplīst?

Sapratu, ka cenai arī nav nozīmes, jo man bija dārgāki sporta apavi, bet saplīsa, nodila ātrāk nekā daži lētāki apavi.

Galvenais, laikam būtu stipra zole, jo zole nodilst man visātrāk un tas arī ir vienīgais, kāpēc es mainu apavus.

0 0

zemenes.skapis

13.09.2013 16:07

Sveika.

Ta ka es skrienu varu padalities pieredze ar apaviem skriesanai...man sobrid ir divi pari vieni asics un otri mizuno.Abus apavus lietoju jau mazliet vairak ka 2gadi...esmu loti apmierinata. Asics protams maksa dargi tacu ir ta verts, mizuno ir letaki tacu bebut nav tie sliktakie.....nu nezinu katram jau savs....es abus apavus pirku sport 2000 u  tur ari konsultejos kadu butu vispiemerotakie. Un noteikti jaizvelas piemeroti apavi segumam pa kadu tu plano skriet.... un vel...visiem apavien agri vai velu nodilst zole...mizuno laikam si ir pedeja sezona jo ar ties esmu skrejusi visvairak...attiecigi nedela noskrienu mazliet zem 40km.

0 0

Sabīne

13.09.2013 16:07

ārā skriešanai - ir speciālas botes skriešanai, iekštelpām vingrošanai - arī ir speciālie apavi. Aizej uz sporta preču veikalu, tur viss ir uzrakstīts un var izprašņāt pārdevējusi, tie tevi apgaismos. Ja cena tur nepatīk, nav jāpērk, var pirkt, kur lētāk, bet vismaz skaidrība būs lielāka.

0 0

1 - 2 no 2