124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Mani tas besī ārā !!!!!!

Sveikas!

Nezinu kā iesākt, bet meitenes, Jūs arī zinu tracina tas, kad cilvēki ignorē vēstules :) Es neprasu maiņu pat, gribu nopirkt un prasu uzreiz kā varam tikties!!!!!

Cilvēki vispār neko neraksta, izlasa, un viss. Sludināumi turklāt stāv un pārdodās tālāk! Vai tad tik grūti ir atbildēt? Ja tur ir rinda, vai kaut kas tml.??????

Biju uzrakstījusi cilvēkiem par dažādām precēm ap 10 vēstulēm, un tikai viena pārdevēja padeva ziņu :) Tās ir normāli?

Tāda necieņa mani vienkārši tracina!!!!

Piedāvāju meitenēm izdomāt, kā sodīt šādas pārdevējas..Varbūt AS administrācijai bloķēt tādas uz 1 mēnesi?

0 0

raiba_saule (NEMAINOS!)

27.09.2013 19:03

Labots 27.09.2013 19:03

Man savukārt besī, ka sludinājuma virsrakstā raksta :"Ādas jaka" un kad ieeju sludinājumā, tur tekstā raksta, ka mākslīgās ādas jaka...un sanāk vilšanās.

0 0

2014

28.09.2013 00:58

Meitenes! Ja kaut ko pērciet - nepārdomājietMēdīgs

Padomājiet vēlreiz - vai tiešām vēlaties nopirkt tieši to preci.

Pārdomāšana radīs tikai liekas problēmas, kā arī izjauks jebkādas sadarbības iespējas nākotnē.

Esiet tik jaukas.

Ceru uz Jūsu sapratni.

0 0

pariseiro

28.09.2013 08:56

njā man tas pats variants-noskatiju zābakus-pārdevēja online ir bijusi,bet neatbild :(

0 0

Balts un pūkains

28.09.2013 09:12

> zanjabella

Lai izvairītos no šādas situācijas gan pērkot, gan pārdodot, obligāti nosūtu savu numuru un palūdzu tālr.numuru otram cilvēkam un vienmēr, neilgi pirms tikšanās, uzrakstu skapī vai uzzvanu un pārjautāju, vai viss paliek kā norunāts un jā tas strādā, nekad nav sanākusi situācija, ka atbrauc satikties un otra cilvēka tur nav.

0 0

51 - 54 no 54