125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2062 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Moncler ziemas dunu meteli.

Sveikas.

Ludzu padalieties pieredze par sim jakam/meteliem. Tagad ir pilns inets ar sludinajumiemnka pardod sadas un sada tipa jakas. Protams es neemu mulke u  zinu ka par 130,- nevar nopirkt ISTO MONCLER ziemas meteli. Tacu vismaz ineta bildes izskatas pienemami ari ts fake. 

Varbu vispar varat ieteikt kur pirkt labu dunu meteli. Zaras un Mango nepiedavajiet jo tur es atvainojos normala nekaa nav jau biju skatities.... mans budzets ziemas jakai ap 140,- gribu nopirkt labu lai dutu uz kadiem paris gadiem.

Paldies...domaju ka kadai vel si tema ir/bus aktuala :)

0 0

zemenes.skapis

17.09.2013 16:19

Sabine

Jaaa es zinu ka nokaveju tacu pagajusaja pavasari nacas pirkt viram un mazajai prieks sis ziemas un es paliku bessaa :D tad nu so ziem man jamegina atrast kas pieklajigs un silts.  Nu varu jau porkt letak tacu letak cik zinu un ezmu jau skatijusies neka sakariga nav...varbut ir bet man nepatik... Nu nekas gan jau kko labu atradisu :) 

0 0

Õddr

17.09.2013 16:57

Var vel pagaidīt kad sāksies atlaides, gadījumā, ja ir ko vilkt pagaidām  :)

0 0

zaiza

17.09.2013 18:53

es pagaajusho gan no Kjiinas pasuutiiju,nu fake variantu,protams,izmaksaaja ap 50ls,reaali ss.lv taadas tirgo uz pusi,VAI TIESHAA KAADS PEERK??UN LJAUJ UZVAARIITIES?

vienu sezonu nostaigaaju,peec dazhaa azgaashanaam,saaka baigi duunas naakt aaraa,plus viens dublju plekjisneatmazgaajas..shogad vairs uz ielas vilkt nevarees.

Neteiktu,ka bija baigi siltaa,an kaa NEsaliigam cilveekam ar sho kurtku bija dazhreiz arii veesi...

0 0

Karina

17.09.2013 18:58

>zaiza   lai dūnas nenaaktu aaraa vajag nest uz ķīmisko tīrītavu, nedrīkst šos mētelīšus mazgaat, es taa vienreiz sev mētelīti sabojaaju mazgaajot veļas mašīnaa - visas dūnas nokrita lejaa ((

0 0

Karina

17.09.2013 19:05

ja kaadai interesē, man ir Moncler stila jauns melns mētelītis, derēs uz XS un S izmēru, cena runaajama :)

0 0

11 - 15 no 15