124 906 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2580 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Matu taisnošana ar keratīnu

Vēlējos pakonsultēties, kāda ir šajā salonā veikusi kādas skaistumkopšanas procedūras? Esmu pamanījusi, ka viņiem bieži atlaides kuponos. Gribu iztaisnot matus ar keratīnu, bet baidos par rezultātu

https://www.kumi.lv/lv/akcija/jaunums-profesionala-matu-taisnosana-ar-lasio-keratinu-bez-formaldehida-nevainojami-taisni-un?saleref=19563

0 0

Manai draudzenei visu laiku ir bijusi pukaini, mazliet lokaini mati, vina ielika keratiinu un mati tiesam palika taisni, tik nezinu uz cik ilgu laiku tads prieks ir? To var noskaidrot salonos. 

0 0

Sabīne

19.09.2013 16:39

Man ir bijis jau likts keratīns, bet tagad nekur vairs neliek ar tādu, kā lika kādreiz, tagad visi bez tiem formaldehīdiem utt., daudz dzirdēts, ka pēc procedūras nekas nemainās, neiedarbojas tas keratīns utt. Tāpēc vēlētos no kādas noskaidrot, kas ir tieši šajā salonā taisnojusi matus ar keratīnu - ir vērts riskēt?

Varbūt kāda var piedāvāt šādus pakalpojumus par līdzvērtīgu cenu? Man pmati īsi, bet ziemai tuvojoties, vajag ko sadarīt ar matiem, lai var likt cepuri galvā un darbā bez bažām noņemt.

0 0

plasticdiva

19.09.2013 16:41

man paziņām, kurām taisīta šī procedūra (citos salonos), vēlāk mati ir pilnīgi tādi paši kā iepriekš, respektīvi, samaksā tos 60 latus un priecājies tikai 3-4 mēnešus.. gribas jau lai tie mati vienmēr būtu skaisti, bet visam mūžam jau reti kurš var atļauties tik dārgu prieku.

būtībā agrākās procedūras ar keratīnu matus tikai bojāja un jaunās tehnoloģijas piedāvā drošu veidu kā atjaunot matus. cik tur ir tās patiesības - kas gan to lai zina. Ja nav žēl naudas, tad tikai uz priekšu, sliktāk jau nebūs..

0 0

Sabīne

19.09.2013 16:58

Nu 3-4 mēneši ir pilnīgi pieteikams laiks šādai procedūrai.

Tas, vai bojā matus man ar neinteresē, jo zinu, ka katra rīta matu taisnošana ar pannu arī bojā. tad kāpēc katru rītu ķēpāties, ja 1-2 x gadā var uztaisīt procedūru un tad bez bēdasa ik rītu mazgāt matus svilpodama, nesatraucoties, ka atkal jāņemās ar matu veidošanu.

Cita lieta, ja samaksā to naudu, aizej mājās izmazgā matus un mati uzreiz ir kā pirms procedūras. Ja 3-4 mēneši var priecāties, tad atas saucas, ka procedūra ir izdevusies, nevis neizdevusies

0 0

plasticdiva

19.09.2013 17:14

nu kādam pietiks ar 2, kādam vajag 3 vai 4, atkarīgs no matu sākotnējās struktūras, kas ir ģenētiski iedzimta + cik mati ir dzīves laikā sabojāti (izņemot, protams, ja neveselo daļu pilnībā nogriež). Daži saloni sola 5 mēnešus, bet rezultātā ir apmēram 2 mēneši. 
Nezinu kā tas ir - taisnot matus katru rītu, nekad tā neesmu darījusi un pat prātā nav nācis ;)  Man liekas, ka ir jālieto labi kopšanas līdzekļi un tas arī viss :) 

0 0

Sabīne

19.09.2013 17:17

Ja neziniet kā tas ir, tad komentāri nevietā.

Gaidu joprojām atbildi tieši uz savu jautājumu par salonu, nevis par un ap keratīnu kā tādu un tā neveselīgumu.

0 0

Inky

19.09.2013 20:49

> Sabīne

Par šo salonu esmu lasījusi sūdzības.lv - uzmeklē, bet vaksācija mani tur apmierināja.

0 0

inga

21.09.2013 20:12

veicu to jau otro reizi rezultāts dievīgs ,no rīta izmazgā galvu izpūt ar fēnu un ceļā ,mati spīdīgi gludi, vienkārši ideāli, nenožēloju nevienu santīmu ko samaksāju 4-5 mēneši bez bēdas,lietoju protams speciālus šampūnu,s kas paredzēti pēc keratīna taisnošanas .noteikti veikšu vēl šo procedūru .Smaidīgs

0 0

Sabīne

21.09.2013 20:16

> inga

kur jūs taisnojiet un cik maksājiet/

0 0

inga

21.09.2013 20:25

taisnoju Talsos ,bet man frizierīte strādā ARĪ  RĪGĀ ,SĪK INFO PERSONĪGI.

0 0

1 - 10 no 10