125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2062 Šodien online
20 Jauni lietotāji

salons Mon Platin Tērbatas ielā

Šodien saņēmu zvanu no šī salona...it kā esmu vinnējusi pie viņiem procedūru. Kad jautāju, kādā veidā tad vinnēju, atbilde bija viena liela fantazēšana - veikalā kaut kas pirkts, kaut kur kaut kāda anketa aizpildīta. Neko tādu neesmu darījusi, jo, lai vai ko, bet tā kā esmu nedaudz pasista uz skaistumkopšanu, tad to jau nu atcerētos, ka aizpildīju anketu, lai vinnētu procedūru salonā. Pameklēju googlē info, neko par LV neatradu, bet toties pilns ar negatīvām atsauksmēm Krievijas portālos. Varbūt kādai arī ir bijis zvans no šī salona un zin ap ko lieta grozās? Iet uz procedūru netaisos, jo īsti neesmu gatava kaut ko nezin ko izmēģināt uz savas ādas :)

0 0

Mon Platin Latvia

11.03.2014 11:04

Mon Platin pārabaudīs, kāpēc personai, kas tika aicināta, nācās tik ilgi gaidīt un galu galā procedūra netika veikta. Visi esam cilvēki, tāpēc dažreiz arī mūsu meistariem atgādās ģimenes apstākļi vai kaut kas cits. Mums ir ārkārtīgi žēl par tādu iznākumu. Ar pases neņemšanu līdzi tas nekādi nav saistīts, jo tiesības arī ir ID un bija līdzi.
Par jūsu pēdējiem komentāriem - ja jums gribētu "sapuderēt smadzenes", tad centstos to izdarīt pat bez meistara. Bet mērķis ir pirmkārt sniegt kvalitatīvu pakalpojumu. Ja jūs būtu sagaidījusi procedūru un to izietu, mēs esam pārliecināti, jums būtu pavisam savādāks viedoklis par to visu.

0 0

zaķītis

12.07.2014 17:06

Firma strada darbinieki kas nemak saplanot savu darbinieku grafikus un nenem vera klientu zaudeto laiku,kas tiek terets ierodoties uz MON PLATIN ta sauktajam bezmaksas proceduram.Pirmo reizi vismaz laicigi piezvanija un atteica proceduru, bet otraja reize man vienkarsi nav komentaru.piezvana ,lai apstiprinatu proceduru piekodina lai ierodos 15 min atrak,ko ari izdaru 45 min nogaidiju un pec tam pienak darbinieks un pasaka ka darbinieks peksni saslimis.Vai tad laicigi nevar atcelt proceduru,lai cilveki netere laiku un naudu braukajot uz centru.Liels Fui firmas darbiniekiem un to nekompitencei.Viesiem iesaku no sakuma parbaudit vai procedura vispar notiks un Jus nezaudesies savu laiku saja frizetava bezjega nosezot45 min un Jus pec tam vienkarsi atsuj.

0 0

Darbiniekiem reizēm ieslēdzas sirdsapziņa un viņi labāk "slimo" nekā "čakarē" cilvēkus.

Jūtu līdzi arī šiem darbiniekiem, droši vien tādā pašā veidā parakstījuši darba līgumus - ar pašu velnu!Naudmutis

0 0

Vikija

12.07.2014 19:42

Palasiet sudzibas.lv

http://www.sudzibas.lv/bycompany/mon-platin-a19523.html

0 0

zaiza

12.07.2014 20:25

num,publiceejam veel tik ie profiiliem numurus,driiz veel no veljasbumbu izplatiitaaiem,krediita deveejiem u.t.t ,ut..p nevares atkauties :d

0 0

Dress VIP

12.07.2014 21:02

Man arī zvanīja puisis no salona,es sākumā teicu ka padomāšu,bet viņš neatlaidīgi zvanīja no citiem nummuriem,beigas es tomēr pateicu savu Nē:)jo pārak uzbazīgs bija ar saviem piedāvājumiem:)

0 0

zaiza

27.04.2015 09:04

> Dress VIP

Man arī zvanīja puisis no salona,es sākumā teicu ka padomāšu,bet viņš neatlaidīgi zvanīja no citiem nummuriem,beigas es tomēr pateicu savu Nē:)jo pārak uzbazīgs bija ar saviem piedāvājumiem:)

es nesen skatiijos darba sludinaajumus- vislaik meklee operaatorus shim kantorim,tipa tos,kas zvaniis nelaimiigajiem un tie,kas zvaniis,tiem buus jaapielauzh cilveeks atnaakt...nepielauziisi- nebuus pasham algas.

0 0

zaiza

08.08.2015 14:08

heh,liidz maniim tikko arii atnaaca shis,jo mana naivaa mamma,iedeva manu numuru kaadai pazinjai,kas savukaart to proceduuru matiem vai sejai,bij piedaavajusi mammai,taadas dusmas mammas ticiibai visiem,bet nu neko,nesen jau samociitaa latvieshu meelee man kaads viirieshu kaartas paarstaavis zvaniija ,uz,ko strikti uzreiz pateicu,ka NEINTERESEE uzklausiit,ceru,ka vairaak nezvaniis!

0 0

81 - 88 no 88