125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Baha ziedi

Sveikas!

Kādai ir pieredze ar Baha ziedu lietošanu? Kādas atsauksmes? Esot nomierinoši, kad ir  pastiprināts stress... kaut kas no homeopātijas. Vai kāda zina ko vairāk? Aci miedzošs Pati plānoju pamēģināt.

0 0

cheburaska

23.09.2013 18:02

Zinu, ka mana māte kā homeopāte ļoti, ļoti rekomendē, lai gan es pati neko daudz nezināšu stāstīt.

0 0

Anda

23.09.2013 18:04

Sveika! Šobrīd lietoju 5ziedu formulu. Grūti teikt par efektu, bet man un manai ģimenei šis ir stesains laiciņš, es atsāku strādāt, bērniņš sāka apmeklēt dārziņu un visi puņķojamies un klepojam. Tā nu divas reizes dienā ar meitiņu lietojam graudiņus. Varbūt tas mums palīdz pavisam nepadoties un saslimt. 

Var jau pats izveidot sev pilienus no sev izvēlētiem ziediem, tikai jāapskata, kas nepieciešams.

Sūtiju internetā, ļoti ātri, jau nākamajā dienā. :)

Vairāk apskaties šeit: 

http://veikals.ziedu-energija.lv/Sakums

0 0

Aija

23.09.2013 18:05

Atsauksmes ir ļoti labas,  pati lietoju, kad biju stāvoklī un vēl strādāju (bija daudz stresa). Palīdzēja ;) Var palasīt info i-netā. Zinu, kad daudzi vecāki dod saviem bērnudārzniekiem pret stresu, emocijām, dusmām. Vari pat pagatvot individuālu maisījumu, kas tev nepieciešams visvairāk (enerģijai, pret dusmām, stresu utt).

0 0

Ronja

23.09.2013 18:06

> cheburaska

Paldies! Tagad man buklets ir priekšā un tur var no dažādiem ziediem taisīt individuālo kombināciju, vadoties pēc emocijām, ko katrs no ziediem dod. Lieta jau interesanta! Smejošs

0 0

Ronja

23.09.2013 18:08

Anda, Aija paldies par atbildēm! Pat nedomāju, ka tik populārs produkts, ka tik daudzi to lieto Smejošs Jūs iedvesmojāt pamēģināt!

0 0

zaiza

23.09.2013 20:17

> Anda

man taada pat situaacija,kaa zinaaji,kaadus pasuutiit?

0 0

Ronja

08.11.2013 15:42

> zaiza

5 ziedu formula ir standarta salikums, tur nav nekas pašai jāatlasa.

0 0

inese

08.11.2013 15:51

Esmu lietojusi Baha ziedus,nu nav taam efekta.

Ja nav kur naudu izmest droshi perciet.

visas slimibas ir galvaa,un ari pashi taas arstejam, ja tev liksies, ka Baha ziedi palidz, tad tie palidzes, ja esi skeptisks,tad nepalidzes.

varu ieteikt ari baseinu,ga galvaa ieskaidrosi, ka baseins palidz un vel nervus un stresu arste, tad ui ku tu busi vesela

0 0

1 - 8 no 8