125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
226 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Izmēru amplitūda

Nesaprotu tās pārdevējas, kas pie preces norāda vairākus izmērus, piemēram, 36, 38, 40. Tad kāds ir tas izmērs? Kad pajautā, tad nemaz neatbild. Ja man ir 36.izmērs, es taču nevaru pirkt 40.izmēra apģērbu. Nevienā interneta veikalā tā nenorāda izmēru.

0 0

Dažreiz drēbes vienkārši ir staipīgas. Un derētu gan 36 gan 40izmēram.

0 0

Judeika :P

26.09.2013 13:14

Kas tur ko nesaprast? Derēs tiem izmēriem, jo ir daudzas,kas staigā iespīlētos apģērbos un ir arī tādas,kurām patīk ja apģērbs ir brīvāks! Taču var jau vēl pajautāt precīzākus mērus,vai audums staipās utt.

Apšaubu vai šo saiti varētu npsaukt par interneta veikalu. :)

0 0

Sabīne

26.09.2013 14:18

Labots 26.09.2013 14:19

> Lenii

šī saite netiek saukta par interneta veikalu. Iet runa par pasūtījumiem no ārzemēm. Es sev drēbes sūtu no Vācijas H&M un neder dažas viņu drēbes, jo redz pamanās dažas tirgot pēc eiropas izmēriem kā 34. izmēru, bet pēc uk izmēriem ir kā 36 (t.i. 8) un līdz ar to, tad 34. izmērs neder. Ja Vācijas H&m atsūta drēbes, kur uz birkas eiropas izmērs ir 34 un Uk 6, tad viss der leiliski. Tāpēc ar daudzas lietas neder vai der citiem izmēriem, jo 34. izm nav = 8., bet ar 6. izmēru.

0 0

Balts un pūkains

26.09.2013 14:26

Labots 26.09.2013 14:33

Un kas tur nesaprotams, man teiksim ir tievs viduklis, šauri gurni un lielas krūtis, attiecīgi, ja svārkiem der 36/38 - jā, jā ir tādi 36, kuri neder :), kaut ražotājs ir norādījis, ka būtu jāder, tad augšiņām ļoti plaša amplitūda, it kā vairumā stabils UK 12, ja trikotāža tad arī UK 10 būs ļoti labi, ja nestaipīgie audumi tad ļoti bieži vajag 42, jo 40 nederēs, dēļ krūtīm, ko darīt ar S, M, L - jā varu piemest pēc sevis un +/- izmēru saprast, bet ko kurš ražotājs ar to ir domājis - nu atvainojiet (pilns skapis ar augšinām S,M,L, kuras der un patīk) :).

P.S Un pēc tava cepiena atļāvos ielūkoties tevis pašas skapī, kā komentēsi šo, kurai aš 4 izmēru amplitūda norādīta :):

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=353018&filter=users

0 0

gu

26.09.2013 14:37

> Balts un pūkains

Sasmējos par Tavu Post Scriptum!

Paldies!! :)Smaidīgs

0 0

Sabīne

26.09.2013 14:39

Labots 26.09.2013 14:42

> Balts un pūkains

ļoti labi iekopēts. Autore - malacis, pati cita izmēru amplitūdu kritizē, bet savā peidāvājumā ir vēl leilākās galējībās Vēsais

dziidz - ko māni cilvēkus ar nepareiziem izmēriem? Kājmutis

0 0

Inky

26.09.2013 15:49

Es arī bieži norādu vairākus izmērus gan apģērbiem, gan apaviem.

Apģērbiem lieku, ja neesmu īsti droša, kurš ir īstais, vai uzskatu, ka derēs visiem norādītajiem, jo cilvekiem ir dažādas formas un dažādi patīk kā apģērbs pieguļ, kā arī materiali mēdz būt dažadi. Vienmēr tak var paprasīt mērus! Biksēm un apaviem gan uzskatu, ka ir jānorāda 1, max 2 izmēri, ja starpizmērs, jo tur vai nu der vai neder, nav kā ar topiņiem, ka ciešāk vai brīvāk..

Bet par autori gan sasmējos - citu acīs skabargas redz, pati savās baļķi ne :D

0 0

dziidz

26.09.2013 16:22

Labots 26.09.2013 16:38

> Balts un pūkains

Tai kleitai-svārkiem nav norādīts izmērs, skaitās "one size", tāpēc atļāvos ielikt vairākus izmērus Smaidīgs

Kas attiecas uz mani, es "necepos" un nešūmējos par sīkumiem, paudu savus novērojumus. Cita lieta, ka ir cilvēki, kas katru piezīmi uztver tik personīgi, ka jāmeklē kā "atriebties", ja nu tā var izteikties. VēsaisPieļauju, ka tās, kuras 3 izmērus liek ne tikai pie staipīgām kleitām, bet arī pie šauriem džinsiem, kas nudien nevar būt trīs izmēru amplitū

0 0

Balts un pūkains

26.09.2013 16:59

> dziidz

Cita lieta, ka ir cilvēki, kas katru piezīmi uztver tik personīgi, ka jāmeklē kā "atriebties", ja nu tā var izteikties.

Ja tas par mani, tad - nesmīdini , tāpat jau jautri.  Smejošs Par ko man tev atriebties?

Un ja par konkrēto kleitu, man pat šaubu nav, ka viņa derētu gan man, gan manai meitai, tāpēc, patiesībā neko sliktu šajos vairākos izmēros arī nesaskatu.

0 0

dziidz

26.09.2013 17:14

Labots 26.09.2013 17:14

> Balts un pūkains

Tāpēc jau liku to vārdu pēdiņās, tas bija pirmais, kas ienāca prātā, bet nu, redz, ir cilvēki, kuri nav par slinku izķidāt visus sludinājumus un sameklēt, nu labi, teiksim "skeletu skapī".

Bet es atgādināšu tām, kuras ir novērsušās no temata, - diskusija ir par to, kā var viens apģērba gabals derēt trim izmēriem? Piekrītu, ka staipīga trikotāža var būt vairāku izmēru amplitūdā, citreiz to pat uz birkas raksta (S/M). Ok. Bet,piemēram, bikses, neelastīga auduma blūzes, kleitas, džinsi, kur viena izmēra starpība ir pāris centimetru, nevar derēt trim izmēriem. 

Ja es ieraugu kaut ko, kas man varētu derēt, un redzu, ka tur vismaz 3 izmēri, kā es varu zināt, kāds izmērs tas ir? Jā, protams, notiek komunikācija, bet dažas vispār neatbild, labi, uzskatu, viņu problēma, zaudē potenciālo pircēju, bet sazinoties ir tā, ka, izrādās - patiesībā jau tas apģērbs ir uz 38., bet pierakstīts  vēl 34., 36. Nu neder man 38!

Manā skatījumā tas ir negodīgi pret potenciālo pircēju. Interneta veikalos, cik esmu ko pirkusi, pārsvarā problēmu nav bijis ar izmēriem. Ja man ir 36.izm., tad bez problēmām to pasūtu un viss kārtībā. Protams, ir jāzina, ka Vācijas izmēri ir lielāki, bet Itālijas - mazāki. 

0 0

21 - 30 no 30