125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
234 Šodien online
1 Jauni lietotāji

apģērbs, ko nekad nenēsātu

Vai ir kāds apģērba gabals, kas nekad nebūs jūsu garderobē? Un kāpēc?

Man tieši neērtuma dēļ līdz šim paslīdējuši garām jumpsuit - kombinezoni

Vizuālā izskata dēļ manā garderobē nav harēmbikses - kaut kas tur tajā visā nepatīk :D

Džinsu kembinezonbikses - nepatīk

0 0

A.

19.06.2013 18:43

es nezinu kaa jums, bet man tiiklinjzekjubikses saistaas ar vecu veceni aadas svaarkos uz ielas veelaa vakaraa! :D

labi,tas taa.. :D

es noteikti nekad nevilktu ieprieksh mineetos aadas svaarkus vai shortus, nesaprotu kaa kko tadu var uzvilkt muguraa, tapat kaa saucamie''lateksa'' legingi-kursaa meitene katru dienu ar taadiem staigaa, ok, augums atlauj un ir okey, bet taapat izskataas, manupraat, nedaudz piedauziigi, lai taadaa paskataa dotos uz skolu. 

manaa garderobee parsvaraa ir visas krasas apgeerbi, bet kaa mineeja viena no meiteneem, arii mani neuzrunaa oranza un sarkana kraaasa...

vispaar, manupraat, skolaas vajadzeetu organizeet formas teerpus, jo briiziem, paskatoties uz meiteneem, kas gjeerbjas kaa, atvainojos, mazgadiigas m***as, gribas vien aiziet stuurii un nokauneeties vinju vietaa. nu pasakiet man kaa uz IZGITIBAS iestaadi var atnaakt platformu kurpees, tiklinzekjubiksees, spilgti zalaa t-kreklinjaa ar kkadu crazy frog apdruku, sviitrainu sarkanu zhaketi un minisvarkiem, kas varetu buut no dzinsa pakaldarinaajuma... shausmas! :D

0 0

Kristaps18s

19.06.2013 18:46

> A.

sexsīgi, ka meitenes nāk tādā apģērbā uz skola, puišiem jau vienalga, puišiem patīk tādas tikai sexsuālā ziņā, bet tā vai tā pa stulbām uzskata, nu nekas, pašām viņām patīk, tā, ka visi puiši uz viņām skatās, jo plikāk, jo labāk, he! :D

0 0

Ilziic

19.06.2013 20:05

Savukārt man svarīgāk par krāsu un par to vai konkrētais apģērbs ir šīs sezonas modes aktualitāte vai nē, ir tā kvalitāte. Nekas neizskatās sliktāk par nošķiebtiem apaviem, vienalga vai tiem spici purni vai apaļi! Tāpat arī izbalējis, savēlies apģērbs... Ne mazāk svarīga ir arī apģērba izvēle atbilstoši vecumam un situācijai. Sieviete 50 gadu vecumā super īsos šortiņos publiskā vietā izskātās tikpat nejēdzīgi kā tādos pašos šortiņos ģērbusies mazgadīgā. Vnk nevietā!

0 0

Kristaps18s

19.06.2013 20:11

Es personīgi nekad nevilktu PSRS laika bumbierenes! :D:D bet tiešām nu! :D :)

0 0

21 - 24 no 24