125 090 Sludinājumi
69 796 Lietotāji
1312 Šodien online
9 Jauni lietotāji

everything5pounds.com un justfor5pounds.com

vai kaada suuta no sim lapam oktobra menesi drebes? gribetu es un mana sdraudzene piemesties klat :) kopaa leetaak!

0 0

Laila

07.10.2013 10:30

Es arī pievienotos!

0 0

Santa

07.10.2013 15:33

Es varu uzņemties pasūtīšanu,  man tas nesagādā problēmas :) vienu reizi jau sūtīju, vienīgais, kas nepatika, bija tas, ka meitenes interesējās, interesējās, bet tad pazuda- tā kā, ja tā nedarīsiet, labprāt pasūtīšu. :) Visas izmaksas pēc reālā valūtas kursa, piegādi dalīsim uz visām līdzīgās daļās (vajag vismaz 5 sūtītājas, tad piegāde katrai 2 Ls), saņemšana centrā, Riga Plaza apkaimē vai pasta stacija,  priekšapmaksa (varat droši man uzticēties, neesmu no krāpējām), ja interesē, sūtiet vēlmes uz highpriestess@inbox.lv, sūtīšu pretī bankas konta nr.

0 0

Santa

07.10.2013 15:33

ā, jā es domāju sūtīt no everything5pounds.com

0 0

mjau

07.10.2013 16:24

> Santa

Piedod, bet tavs profils uzticību nevieš.. ;)

0 0

Santa

07.10.2013 16:54

> mjau

Profilā man informācijas nav, jo atverskapi.lv netirgojos, vienu reizi pārdevu zābaciņus, kuri izrādījās par mazu:) Nevēlos arī daudz personīgas info visur ievietot, tā jau par mums katru informācijas i-netā par daudz- uzrakstiet privāti, varu gan vārdu, uzvārdu, gan personas kodu iedot :)+ e-pastus tām meitenēm, kas sūtīja iepriekš -toreiz caur cosmo forumu runājām, lūk, mans profils tur, http://cosmo.lv/profils/cukursss/forum/-arī manis rakstītais koppasūtījumu forumā.

Piedod arī Tu, jo neuzskatu, ka šeit ievietota bilde un pāris sludinājumi automātiski vieš uzticību :)

0 0

mjau

07.10.2013 17:02

es vairaak ņemu vēraa profila atsauksmes ;)

0 0

Santa

07.10.2013 17:22

Nu un ko darīt, ja es šeit netirgojos un arī neplānoju?

Respektīvi, atbildēju Tev, jo Tu rakstīji tieši man, ar varu negrasos nevienu pārliecināt, jo es reāli vēlos pasūtīt tikai, lai sadalītu piegādes izmaksas- varu tāpēc uzņemties arī visu " čakarēšanos"  ar pasūtījumiem, bet ja kāds cits ir gatavs pasūtīt, es labprātāk vienkārši piedalītos- pamanīju diskusiju un pieteicos brīvprātīgi

Te mans iepr. sludinājums Cosmo forumā, lasiet un lemiet pašas:

http://cosmo.lv/forums/topic/132166-/?sort=DESC&pnr=10 :

Sveikas,

Vēlos pasūtīt no everything5pounds.com, bet nevēlos maksāt visādus uzcenojumus tām, kurām tas ir sava veida bizness( bez apvainojumiem, vnk fakta konstatācija), tāpēc man vajadzīga kompānija pasūtījumiem, lai piegādes izmaksas ir maksimāli lētas
Līdz ar to:
* valūtas kursu aprēķināšu pēc bankas oficiālā + sanāk neliela komisija par valūtas konvertāciju, tāpēc 1GBP būs apmēram 0.86 LVL.
*piegādes maksu dalīsim uz visām vienādās daļās, neatkarīgi no tā, cik daudz tiks pasūtīts (jo vairāk būsiet, jo lētāka piegāde sanāks, tāpēc piesakieties!)
* pasūtījumiem priekšapmaksa - varu piebilst, ka nekad nevienu neesmu krāpusi un ar skaitļiem draudzējos- man parasti draugi uztic ar finansēm saistītas lietas
* pasūtījumus varēsiet saņemt Rīgas centrā vai arī sarunāsim individuāli, ja neesat Rīgā un gribēsiet ar pasta staciju.
Rakstiet uz highpriestess@inbox.lv

0 0

luizej2

07.10.2013 18:41

Es arī labprāt pasūtītu, bet kā ir ar izmēriem, kādai ir pieredze?

0 0

M. K.

07.10.2013 18:51

> luizej2

es katru menesi pasuuutu un izmeri ne reizi nav nesakritussi ar pasuutiiitajiem un rakstiitajiem izmeriem...  esmu apmierinata ar to kas  tur tiek pardots :) baigi izdevigi ja vairakas lietinas pasuuta un vairaki cilveki :)

0 0

luizej2

07.10.2013 19:45

> M. K.

Paldies par atbildi, vismaz zinu, ka izmēri sakrīt. Smaidīgs

0 0

11 - 20 no 20