125 072 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2080 Šodien online
25 Jauni lietotāji

Dabigas maskas un skrubi!

Sveikas ;)

google izmet tik daudz dažadu dabigu masku un skrubju receptes, bet gribas ari dzirdet cilvēka pieredzi!

vai jus pašas mājas apstāklos taisat maskas, skrubjus? Kads rezultats?

padalaties ar savam receptem, gan kermenim, sejai, matiem!

zinu, kad medus uzlabo asinsriti, tad varbut kada zin no savas pieredzes recepti Ar medu?!

0 0

Anita

04.10.2013 15:00

Man ļoti patīk kafijas biezumu skrubis visam ķermenim.

Laba maska sejai/kaklam/rokām ir samalts ķirbja mīkstums ar sēklām, bet tad sanāk tikai ķirbju sezonā, savukārt ola+medus+auzu pārslas maska ir lieliska visu gadu, tas arī savulaik bija vienīgais līdzeklis, kā tiku vaļā no pumpām.

Matiem laba maska ir samērcēta rupjmaize, bet grūti dabūt ārā; kā galvas ādas skrubis ik pa laikam patīk cukurs.

Pēdām ļoti labs līdzeklis ir sarīvēti gurķi - gan ādu mīkstina, gan sadziedē sasprēgājušu ādu, gan palīdz kājas attīrīt pēc bezapavu staigāšanas.

0 0

Sandriņa

04.10.2013 15:10

Esmu mēģinājusi internetā skaoties alus masku matiem - priekš manis tas īsti neder.

Sejai esmu pirusi visādus mālus un jaukusi kopā ar medu un pienu - man ļoti patīk,āda paliek maiga .

Par skrubijiem,tradicionāli - kafijas biezumi ar medu,vai medu ar cukuru.

Īpaši lielā pieredze nav ar tām maskām,jo bieži vien nav laika.

Esmu dzirdējusi,ka sajaucot banānu ar kko(neatceros) ir baigi labā maska matiem - itkā ātrāk aug :)

0 0

Aiga S Akcija!

04.10.2013 15:17

Labots 04.10.2013 15:21

Ļoti labs, efektīvs un ekoloģisks skrubis ķermenim ir kafijas biezumi+cukurs+olīveļļa, jo kafija un cukurs tonizē ādu, bet olīveļļa mitrina. Un jā cukura vietā var protams pielikt arī medu.

0 0

klimovicha88

05.10.2013 00:04

Paldies Meitenes ;)

Izsklausas loti vieglI pagatavojamas Jusu ieteiktas receptites! Noteikti rit jau pameginašu skrubi - medu ar kafijas biezumu  ;)

0 0

esentimentalofficial

05.10.2013 00:08

Kafijas biezumu skrubis ir super, der visam ķermenim. 

Pie reizes pēc regulāras lietošanas arī uzlabo sejas krāsu, un ietonē to nedaudz, es par kafijas biezumiem :)

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

05.10.2013 00:24

zelantins sajaukts ar pienu un uzsildits mikrene (neilgu laiku) veido tadu, ka novelkamo masku. palidz pret pinnem... :)

0 0

Liene

05.10.2013 16:33

kafijas biezums man arī ļoti patīk, lietoju to ka skrubi regulari :) patiesam labs! tomēr lietoju arī Herbline aprikožu un medus skrubīti, ko pati nevaretu pagatavot. Taja esosi aprikozu ella un medus adu baro, bet man loti patik tas, ka malis arī loti labi attira adu. Turklat so skrubiti lietoju gan ka masku, gan ka tonala nonemeju ikdiena. 

0 0

klimovicha88

05.10.2013 16:50

Sodien iemeginaju Kafijas biezumu ar cukuru un medu! Tiešam uzreiz pamanams rezultats! Man ir loti sausa Ada, bet nju jau pusdienu nevajag kremu! Super! Kur es biju atrak :D

0 0

Beta

09.10.2013 13:41

Matiem esmu likusi majonēzi - tas der, ja mati ir sausi, jo maska ir ļoti barojoša (kaut kas līdzīgs ir, ja liek olīveļļas + medus vai olīveļļas + olu matu masku)

0 0

2014

09.10.2013 18:55

Eh.. Iesaku iegādāties grāmatu «Dabiskā kosmētika» JR grāmatnīcas (5.10 Ls) tur par to, kā pašai pagatavot kosmētiku no tā, ko var atrst mājās, dārzā, kā arī citur.. :) Pašam šī grāmata bija, bet uzdāvināju vienai meitenei. :) 

0 0

1 - 10 no 10