125 075 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
436 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Meitenes! Būsim godīgas!

Pēc mana pēdējā pirkuma šeit, atverskapi.lv man radās pārdomas par to, cik ļoti var uzticēties tam, kas tiek rakstīts sludinājumos..

Gadījums, ar ko es saskāros - meitene pārdeva džemperi par 5Ls, pie tam jau sludinājuma virsrakstā ierakstījusi, ka džemperis jauns. 5Ls par jaunu, skaistu džemperi - manuprāt, smieklīga nauda. Sarunājām satikties. Pirmo tikšanos pārcēlu par dažām stundām darba problēmu dēļ. Otro nokavēju. Tā iemesla dēļ, ka nokavēju, džemperi paņēmu neskatoties, atvainojos par kavējumu. Aizbraucot mājās, izņēmu džemperi no maisiņa un uzreiz jau pēc skata džemperis likās...lietots. Uzvilku - uz tieši pašā priekšā uz krūts džemperim bija caurums. Šeit publicētajā bildē caurums bija piesegts ar apkakli, jo džemperim bija augsta apkakle. Es, protams, uzreiz meitenei sūtīju vēstuli, ka tas nav smuki rakstīt, ka džemperis ir jauns, bet pārdot ar defektiem, un pateicu,ka vēlos savu naudu atpakaļ. Uz ko pretī es saņēmu diezgan rupju vēstuli, ka es vispār esmu bezkauņa, jo man vajadzēja uzreiz apskatīt un kā es vispār tagad iedomājos naudas atgriešanu, ja esmu stundām (?!) kavējusi tikšanos. Naudu es atpakaļ saņēmu, džemperi meitenei atdevu.. Negatīvu atsauksmi neatstāju, un arī šeit neatklāšu, par kuru lietotoāju ir runa.

Tas, ko es gribēju pateikt - jā, mana uzticēšanās sludinājumā norādītajai informācijai (stāvoklis, izmērs u.tml.) mani tiešām pamudināja nekavēt meiteni vēl vairāk ar džempera apskatīšanu vai mērīšanu. Bet par ko man ir "abidna" šajā situācijā.. Meitene zināja, ka pārdod džemperi ar defektu, un tas netraucēja viņai pārdot to kā jaunu un paņemt par šo nevelkamo apģērba gabalu piecus latus. Man ir žēl, ka šeit ir arī tādas meitenes.

Arī man ir bijis, ka meitenes nokavē tikšanos, aizmirst par tikšanos... Es nekad neesmu atļāvusies kādu nosaukt par bezkauņu un pēc šīs situācijas man ir skumji, ka mēs neviena neesam pasargātas no šādām "iesmērētājām"... es vienmēr uzticos sludinājumā norādītajai info un arī pati kā "jaunas" pārdodu tikai lietas, kas ir jaunas...

Meitenes! Būsim godīgas!

0 0

Sabīne

09.10.2013 16:53

> Boy66

ka arī pierakstīt klāt info par to, ka ir uzmērīts.. Ja tā ir - tas vairāk nebūs jauns. Jaunu var aizvietot ar gandrīz kā jaunu vai tamlīdzīgi.. :) šis nu gan ir aplami. Kāpēc uzmērīts jāsauc par gandrīz jaunu... uzmērīju, cedeles visas vietā, neder, nepatīk tirgoju kā jaunu. Cita lieta, ja ir uzvilkts un nēsāts kaut vai 10 min, bet, ja tikai uzmērīts... nu atvaino, tas nekādā ziņā nav gandrīz jauns vai mazlietots. tad jau visi lielveikali ir humpalas

0 0

Sniega

09.10.2013 16:56

Labots 09.10.2013 17:00

Es pie sludinājumiem lieku atzīmi "jauns" tikai tad, ja ir saglabājusies cenu zīme/prece ir iepakojumā vai arī skaidri atceros, ka neesmu to vilkusi. Drēbes, kas kaut reizi uzvilktas un, sekojoši, mazgātas vai tīrītas, pārdodu kā "mazlietotas", drēbes kas valkātas regulāri, bet joprojām ir labā stāvoklī, bez defektiem, pārdodu kā "lietotas".

Diemžēl daudzas meitenes šeit joprojām piedāvā apģērbus kam vieta būtu attiecīgā kurvī, it īpaši ja runa ir par maiņu (nezinu, kāpēc tā), bet visvairāk skumdina apģērbi, kurus mēģina pārdot/iemainīt pat nepapūloties izmazgāt :(

0 0

axxa

09.10.2013 17:12

> Sniega

Tieši tā es arī sanemu tadas bikses,caura mezģīne un trakoti netīras,nesaprotu kā nau kauna kko tadu pārdot.

0 0

Inky

09.10.2013 17:44

Labots 09.10.2013 17:44

> raiba_saule

Heh, pirms tam nebiju aizdomājusies, ka ar neitrālu pat var atbildēt ar ļoti subjektīvi  negatīvu, bet tagad arī man ir tāda veida negatīvā atsauksme.. Stulbi, ka, lai pievienotu vēstuļu saraksti objektīvam viedoklim, jāatstāj vēl viena atsauksme -_-

Tā kā sāku saprast tās, kas neatstāj..

0 0

pērļu virtene

09.10.2013 18:59

Labots 09.10.2013 19:00

> raiba_saule

Jā, tieši mans variants. Iegādājos saplēstu, pleķainu un izstaipītu jaku. Meitene no sākuma forumā nesmuki izrunājās un apsaukājās. Kad ieliku bildes, lai visi redz- apklusa... pat niku un bildi nomainīja! :D .... Bet uz manu komentāru atbildēja arī ar negatīvo. Nepatīkami.  Pārdeva lupatu, atteicās atdot naudu, apsaukājās un vēl beigās ielika negatīvu atsauksmi!  :D

0 0

2014

09.10.2013 19:07

Labots 09.10.2013 19:09

Nedaudz izlabošu sevi un citu teikto ar to, ka mazlietots vai lietots... Mazliet esmu piemirsis par to, ko šeit varēja norādīt.. Garās nakts stundas dara savu....

Es personīgi nepārbaudu, kādā stāvoklī ir drēbītes..

Uzticos pārdevējai. :)

Nekad nav bijušas jebkādas problēmas..

Vienmēr pasaka un detalizēti norāda uz to, ka ir defekts, bet es uz to parasti atbildu neitrāli - tas ir tīrais sīkums...

Citām meitenēm tas ir savādāk...

0 0

Sendy

09.10.2013 19:23

Man arī ir gadījies, kad prece neatbilst tam stāvoklim, kas norādīts sludinājumā. Un tiešī šī iemesla pēc nekad nemainos ar drēbēm, kuras nav apskatītas. No pārdevējas viedokļa - tas ir tikai un vienīgi no paša cilvēka atkarīgs. Pašai bija reāls gadījums, kad pārdevu 2x vilktu blūzi, it kā visu apskatīju, viss kārtībā. Uzradās pircēja un kad pirms sūtīšanas vēlreiz apskatīju, tad ieraudzīju mazu defektiņu. Tā kā naudiņa man bija jau ieskaitīta, bet man svarīga ir mana reputācija, tad sazinājos ar to meiteni un izstāstīju situāciju. Piedāvāju vai nu naudiņu pārskaitīt atpakaļ vai samazināt cenu. Vienojāmies un abas bijām apmierinātas :) Bet nu citreiz ir mazliet škrobīgi, kad aizej uz satikšanos, tērē savu laiku un beigās ieraugi, ka prece nav ņemšanas vērta tikai tamdēļ, ka neatbilst sludinājumā rakstītajam. Un vēl jau, ja runājam par kategorijām "jauns", "mazlietots", "lietots", tad te nu arī, kurš ko ar to saprot :) Citam jauns ir dažas reizes vilkts apģērbs, citam lietots atbildīs dažas reizes vilktam apģērbam.

0 0

2014

09.10.2013 19:46

> Sendy

Ehh, tāda tā dzīve un cilvēk ir.

Mani vienu reizi pierunāja nopirkt to, kas nemaz nebija vajadzīgs..

Nācās vien piekrist.. :D

Pēc kāda laika uzdāvināju vienai meitenei, bija priecīga.

Arī savs labums, ja neskaita iztērēto naudiņu, taču citiem prieks par dāvānu.

Meitenes jau var ieskaitīt naudiņu un vienkārši pazust.. (ir tā bijis pāris meitneēm šeit)

Pēc tam domā, a ko tagad darīt?

Šādi meitenes var vienkārši sabojāt ne tikai cilvēkam garīgo, arī netaisnīgi apvainot..

Man liekas, ka par šo tēmu mēs runāsim vēl ļoti ilgi...

0 0

11 - 18 no 18