124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Ziemassvētki - kārtējais gads - ko dāvināt?

Padalieties, ko jūs dāviniet saviem bērniem, kas īsti nav vairs mazi bērnu un nav arī pieaugušie?

Mans puika (13 gadi) pagājušo gad pieprasīja planšeti. Par cik dāvanā jau bija nopirktas labas hokeja slidas, kas arī nepieciešamas, tad vienojāmies, ka planšete būs dāvanā uz dzimumdienu, kas ir 2 ned pēc ZSV. Saprotams, ka tā, kuru solīju, mani nesagaidīja un bija izpirkta uz to brīdi, kad vajadzēja. Tad vienojāmies, ka nopērku šim jaunu mobilo, jo naudu metās vairāki cilvēki šai dāvanai. Vienošanās ar dēlu - šogad prasa vilnas zeķes vai ko tādā stilā :D Bet nu saprotams, ka 14 gados jau neviens nealkst pēc vilnas zeķēm, ja tās tāpat ome uzada. Tad nu atkal nesaprotu, ko vispār šādā vecumā, lai dāvina? Drēbes - neder, jo tās iepērku regulāri, hokejam un citiem sporta veidiem arī viss iepirkts. Planšeti negribu pirkt principa pēc un arī tāpēc, ka šķiet nevajadzīga lieta un dāvanām ZSV tomēr jābūt savādākām, kā arī - vienošanās - ir mobilais, nav planšetes.

Nu ko vēl var normālu uzdāvināt?

Zinu, ka man sava bērna intereses labāk zināmas, bet vienīgais, ko no viņa dzirdu - Apple portatīvais, planšete, kaut kādas dārgās DJ austiņas un spēļu konsoles. Bet gribu ko foršu. Tiešām nav ideju, kas vēl varētu aizraut?

Grāmatas ar nederēs, jo tās nelasa un nelasīs.

0 0

Inky

09.10.2013 17:57

Labots 09.10.2013 18:00

Līdzīga problēma, tādi tie tīņi ir :/

Palaimējies, ka kkā savējo iepazīstināju ar Skullcandy austiņām, kas maksā 9-16Ls, neprasa Dr. Dre uz dzimšanas dienu :D Lai gan arī stilīgu hoodie vai gribētās bikses neskādē, tiesa, mūsdienu bērni ir stipri materiālistiski, vajag dārgāko, labāko, bet attieksme pret mantām ļoti pavirša, jo nopirks tak jaunu, ja saplīsīs..

Vēl manējam patīk šūzi, vai datoram, ja ir pesonīgais, kādu "iekšu", lai labāk iet uz priekšu ;D Varbūt ir vēlme pēc kāda maziņa zvēriņa, ko būrī var turēt..? Lakas/želejas ar ko matus veidot? Smaržas? Kādu akesusāru? Grāmatu par intersējošu tēmu kā eksperimenti, burvju triki utml? Braucienus ar kartingu? "Meža kaķi"?

0 0

1 - 1 no 1