125 016 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2729 Šodien online
37 Jauni lietotāji

Stopēšana

Labvakar!

Kā jums liekas no cik gadiem var cilvēks sākt stopēšanu un kad šī nodarbe būtu jāpārtrauc? Pārsvarā stopē studenti, arī pati esmu to ik pa laikam darījusi (vienatnē gan nē), lai taupītu naudu, bet liekas, ka ir kāds vecums, kad būtu jābeidz stopēšana - 30, 40 gados? Smaidīgs Kāda jums ir attieksme pret stopēšanu vai esiet stopējuši?

0 0

Annette

13.10.2013 17:37

nuu jo vecāks cilvēks , jo mazāk iespēja ka kautkur tiksi :D 

pluss

viss ir atkarīgs , kā izskatās cilvēks , ja kautkāds melnstrādnieks - tad nespīd :D

0 0

Aiga M*

13.10.2013 17:41

Man liekas nav nozimes vecumam,jebkura vecuma var stopet,ja velas,un esmu redzejusi,ka apstajaas,neskatoties uz to ka izskatas cilveks,un aizved,bet biežak par naudu

0 0

Inky

13.10.2013 18:02

Mazam bērnam tomēr nevajazētu stopēt, 16-18 gadi liekas robeža, kad drīkstētu sākt, beigšanas vecuma gan nav.

Esmu stopējusi, pārsvarā uz festiem un biežāk sanācis vienai, vienmēr paskatos kādā mašīnā sēžos, kādi cilvēki, labi, ja līdzi ir kāda pirparu gāze vai nazis..

Pēdējo reizi stopēju pirms gada pēc Jāņiem no Ķeguma, kad biju nopirkusi vilciena biļeti un izrādījās, ka saraksts mainīts un nākamais vilciens pēc 4-5h, autobusi vairs nebrauca, naudas gan arī nebija, jo visa bija biļetē iztērēta, un biju viena. Steidzīgi bija jātiek mājās pabeigt kursa darbu, jo nākamajā dienā bija aizstāvešana, no kuras biju cerējusi atprasīties ar ārsta zīmi, bet neatļāva, līdz ar to bija tonna darāmā, kas bija jāpaspēj :D Mājās biju vēl stundu vai pāris pirms vilciens izbrauca no Ķeguma.

0 0

zaiza

13.10.2013 18:16

man vienalga,cik veci cilveeki stopee,aarzemees jau arii vecumam nav noziimes- nav stereotipu,arii penshi stopee.

pati stopeeju ,kad bija 17-18 gadi,no Dziesmu sveetkiem braucaam liidz koledzai,bet no koledzas uz maaju ar draudzeni izdomaajaam stopeet,jo bija sveetku dienas un autobuss negaaja,liidz maajai ap 100km,nu visaadi gaaja,vairaak neesmu stopeejusi un neveelos.

0 0

Judeika :P

13.10.2013 18:27

Oij,man stopēšana dikti patika, visādi kuriozi ir bijuši :D Arī situācijas, kuras varētu beigties arī nelāgi, ja būtu bijusi viena pati...  :/

Vecumam,manuprāt,nav nozīmes, izskats gan - jo nevīžīgāks esi,jo lielāka iespēja ka staigāsi tomēr kājām.

0 0

Skārleta

14.10.2013 20:47

Pāris reizes esmu stopojusi vienatnē, tā kā bez stresa neiztiku (no savām iedomām gan) tad savu nervu labad šo nodarbi neturpināju... Dinātā gan nav ne vainas, tikai izredzes nostopēt mašīnas krietni vien mazinās Satraukts

0 0

Take A SMILE

14.10.2013 21:02

esmu aktiva stopetaja..gan cela nauda ietaupaas..gan darba del dazkart nokavejas pedejais aucis uz maaju..veicies ir labi..un esmu iepazinusies ar feiniem cilvekiem:) pagaidam tikai pozitiva pieredze:)

0 0

1 - 7 no 7