125 090 Sludinājumi
69 796 Lietotāji
1312 Šodien online
9 Jauni lietotāji

Nezinu ka lai so visu nosauc.

Sveikas. :)

Gan jau sii teema ir bijusi :)

Bet nu piemeram pie jums rezeve drebes protams jus atzimejat un ta,bet pec tam neliekas ne zinas :/(Piedadat ja kadai es esmu likusi rezervet,un neesmu padevusi zinu tad loti atvainojos).

Nu jaa sodien tada stulba situacija 4dien viena pirceja  uzraksta kad 6dien pirks pufaicinu nu lai es rezerveju.5dien viena*cita* pirceja velas pirkt drebes no mana skapja un ari pufaiku tik diemzel vina rezerveta,domaju varbut cilveks(ta kas 4dien vinu rezerveja) pardomajis,pajautashu vai 100% nems pufaiku uz ko vina atbilds ja nemsu 100%.Tad nu labi atvainojos pircejai saku,kad diemzel nepardosu,jo kas pirma rezeveja vinai tiks un vina vinu nemsot.Un ta līdz sodienai nav devusi atbildi, viina visu laiku sez saja portala un diena 3 reizes seit ienak,Protams tada dusma kad saadi melo,gaidu cik ilgi vina neatbildes....Bet nacas atvainoties un pufaiku izsutīt tai pircejai kas iegadajas ieprieks apgerbu pie manis...

Protams morale ir tada kad ja ta dama rezerveja pirma butu pateiksi ka nenems nevis akli melojusi un tgd izliekoties kad nekas nav noticis!

Un neieteiktu sai damai vairs rezerveet,lai kada cita nepalaiz garam pirceju,protams man paveicas kad ta pirceja kas bija gribeja veljoprojam pufaicinu.

Bet parejam jauku vakaru Vēsais

P.s. gribeejas kur izkratit dusminasRaudulīgais

0 0

Bubucīte

14.10.2013 22:18

Laura....Ja redzeju atsauksmi,bet nu laikam cilveks katrs ir indvidals...

0 0

man ari ir biji kad aizmirstu , daudz darisanas un no prata iziet viss , pectam atceries, protams, loti slikti!! Bet nevajag cilvekus nolikt publiski , kuram ta negadas.. 

Man pienemsim loti daudzas reizes rezerve. Vai viena meitene jau 5kto menesi man suta jaku, bet vela nav atsutijusi, palaidu garam loti labas iespejas, domaju, ka man bus jaka !! Izrada ka gadas ari ta ka meitenei ir psaliktinajies dzives limenis un vina neizsutis , bet sutis naudu atpakal. Ta ka man te pa ugg zabakiem jau 3pirceejas,bija , izstastiju visu loti gari, beigas nekko neatbild, ta ka mana gadijums pa jacinu ka suta 5menesus ir trakaks par rezervaciju..

cilvekam nav laika , vai pardoma, bet ne vienemr ta ari ir, varbut, kaut kadi citi iemesli to jau nevar zinat !

;)

0 0

Bubucīte

15.10.2013 00:03

alisitee....Jautaajums TEV,lasiji visu ko rakstiju?

Kad neatbild un nav onlaine ir kaut kas cits,neviss kad vina seez un neatbild!!Labi sapratu 6dien neatbildeeja bet lidz sodienai visu laiku sez un neaatbild!!Saprastu ja diena vina vienreiz te ienak bet 3 reizes un izliekas ka vestules nav?!!

Protams var aizmirsties es atgadinaju bet ir labak izlikties un nelasiit vestules!!

Vienozimiigi ess vairs nerezerveeju!!

0 0

2014

15.10.2013 00:56

Labots 15.10.2013 00:58

Es dažām meitenēm esmu rakstījis vēstules.. Saņēmi atbildes tikai pēc kāda laiciņa, bet esmu visai pacietīgs. Tās tak ir meitenes. :) Manā skatījumā tas ir savādāk. :) * Es vairāk par sevīm.. Bet runājot par to, kas Jums tur notiek - Man tā nav  gadījies, ka meitene ignorētu vēstules.. Atbildu uz visām. Tāds tas pienākums ir...

0 0

Bubucīte

15.10.2013 10:01

Boy66--- Nu jaa es jau saprastu ja vina seit nesedetu tad es neceptos,bet vina seit seez :)

0 0

es ari nevienam nerezerveju, kas pirmais nem tam ari ir, jo ir ta kas pirmais pieskas nekad nepanem!! 

ja, to es sapratu! Bet citas meitenes cepjas par to ka neatbild uz vestulem.. man ir biji ta ka es kadai uzrakstu vina atbild pec kada laika, kad dabijusi esmu kaut ko citi vai visapar aiznirsusi ka es viani rakstiju!!

protams,rezervet nav jega, ja cilveks gribest to preci, tad vins atbraukt taja pasa diena kaut vai oec puss stundas. Nevajag ticet nevienam :)

0 0

31 - 36 no 36