124 984 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2258 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Nepatīkama pieredze ar pircēju

Sveikas, meitenes! Vēlos padalīties savā pieredzē un varbūt sagaidīt kādus padomus no jums.

Vakar kāds pircējs ar puiša vārdu interesējās par sieviešu džinsām. Profils bez bildes un bez sludinājumiem - tātad pilīgi anonīms pircējs ar segvārdu. Atbildēju vēstulei, prasīja sīkākus mērus biksēm, kurus arī nosūtīju, un rezultātā norunājam tikšanos šodien, lai piemērītu. Neiedziļinājos un bija vienalga par segvārdu - puisis vaio meitene, kāda starpība. Tātad šodien tikāmies, izrādījās vīrietis pēc 30 (itā kā tās bikses varēja arī derēt viņam, jo bija garš un tievs - vai mazums, kāda katram gaume), teica, ka neesot laika mērīt, bet bikses tomēr nopirka. Pēc tam jocīgi izteicās, kur mani varot sastapt pēc tam un ka man vēlāk piezvanīšot (?). Izvairīti teicu, ka esmu sastopama Rīgas centrā, un tā arī šķīrāmies.

Tad pēc vairākām stundām vakarā sāka nākt sms ar tekstiem pēc cik ilga laika mēs varētu tikties utt. Uz to neatbildēju, jo nezināju, kā to uztvert. Vēlāk zvanīja 2x, bet es necēlu. Tad atsūtīja sms, ka es esam sarunājuši, ka es bikses ņemšot atpakaļ (!), lai es esot godīga pārdevēja, kaut gan neko tādu es neteicu. Pēc tam sapratu, ka mājieni par vietu, kur es būtu sastopama un ka viņš man zvanīšot vēlāk laikam bija domāts, ka man tās bikses būs jāņem atpakaļ pēc tam.

Ko man darīt šajā situācijā? Vakars sabojāt ne pajokam vienas lupatas dēļ! Esmu godprātīgā pārdevēja, un līdz šim nav bijis nekādu problēmu ar meitenēm. Saku "meitenēm", jo šis gadījies pirmais puisis un ļoti dīvaina situācija. It kā no vienas puses varētu atvieglot viņa ciešanas un tikties, lai savāktu bikses(kuras no viņa es vairs nevēlos) un atdotu naudu (3.50ls) un mēs visi mierīgi dzīvotu tālāk (tikai es vairs vaigā skatīt viņu nevēlos, bet kaut kā jau izdomātu kas un kā). No otras puses man kā pārdevējai tas ir principa jautājums - es piedāvāju tikšanos, lai piemērītu, kuru viņš noraidīja, bet vēlāk cer, ka tērēšu atkal savu laiku, lai savāktu vienu drēbi. Neesmu veikals, kas atgriež naudu par preci 30 dienu laikā. Pat humpalās preci nepieņem atpakaļ.

Jebkurā gadījumā jūtos, ka būtu kādu piečakarējusi (kas patiesībā nav taisnība, jo pircējs veica savu izvēli un prece bija laba), no otras puses jūtos pati piečakarēta un vazāta aiz deguna. Pilnīgi bail iedomāties, kāds/kāda būs nākamā pircēja, ja cilvēkos valda tāda agresija.

Ko jūs iesakāt?

0 0

Līga

17.10.2013 08:02

> Lolas virtuālais skapis

Jaaa,tas ir tas pats kas lacplesa/skolas dzivo:D man identiska situacija-ari zvanijas,sutija sms un aicinaja uz kafiju,lai ar redzeja,ka biju ar bebi. Ignoreju un tad vakar atsutija sms,ka vairs man nezvanis un ja dzes manus kontaktus (lai ar ne reizi nepacelu un uz nevienu sms neatbildeju)...paldiesdievam bus miers :D 

0 0

Judeika :P

17.10.2013 09:03

> Ieva

Tu laikam nebiji piereģistrējusies, tad kad Kristaps te sprēgāja, tiešām ļoti traucējoši izteicieni bija,tēmas utt. Iesākumā smieklīgi,džeks tā starp meiteņu sarunām jaucas iekšā, pēc tam jau dīvaini...

Man arī sagriezās dūša ka Tu visu pārspīlē, nevienu neaprunāju, vienkārši salīdzinu un gribu zināt vai tas ir viņš un ja tas ir Kristaps, tad gan jau mācība viņam ir, ntās reizes atverskapi dzēsa viņu laukā. Tā kā nevajag, te jau tik es un Flinth spriedelējam par viņu,nav jau nekāds bars.

Ļoti jauki ka viņš tāds iztapīgs pārdevējs, kaut gan ja viņš biznesu gribēs bīdīt, ar šādu iztapību ātri aizies pa burbuli. :D tas tā :)

0 0

cat`s clothes

17.10.2013 11:24

> Lolas virtuālais skapis

Jā, tas pats!

0 0

Smaidīgā

19.10.2013 08:42

Takš neņem pierē! 

Tev nav ne ar vienu jāsatiekas un nekas jāskaidrojas. Čalis vnk izskatās, ka katru dienu girb vilkt jaunas šmotkas, ,kuras nopērk pa kapeikām un pēcāk atdod atpakaļ :D 

0 0

pariseiro

19.10.2013 09:20

man atkal ja ielieku citos portālos sludinājumu -jau 2 reizes gadijusies sarakste -manuprāt,ar čali,sākumā jautā visus izmērus kleitai,jautā vai man pašai der un tad seko 

-VAI TEV NAV KĀDAS ZEĶUBIKSES VAI LEGINGI KO PĀRDOD? Smejošsvēstules identiskas tikai ''meiteņu'' vārdi dažādi Smejošs

0 0

M.S.

19.10.2013 10:18

> Rīgas meitene

tā ir slavenā zeķubikšu Aira - noteikti džeks ar kādām īpatnējām interesēm vai hobiju Vēsais

0 0

LAURA

19.10.2013 11:22

Ārprāts!! :D

Man kādreiz ir rakstījusi it kā meitene, lai nofotografēju konkrētu kleitiņu uz auguma ar nedaudz paceltiem svārkiem, lai redz biksītes :D hahahaha

Gan jau arī kāds slimais bija:D

0 0

61 - 67 no 67