125 089 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2071 Šodien online
25 Jauni lietotāji

Neiekrītat uz šo..

Meitene Dorota atsaucās manam sludinājumam, ka meklēju dabīgās ādas jaku.. piedāvāja savu melno par 15ls.. viņas profilā jau bija šaubīga reputācija, ka mēdz neatbildēt, pazust vai ilgi sūtīt preci.., bet uzdrīkstējos. Teicu, ka drošības pēc sūtu pusi naudas, otru daļu, kad saņemšu. 

Dīvaini likās, ka pēkšņi šis sludinājums ar jaku parādījās pie izceltajiem,

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=116698&filter=myfavourites

lai gan bijām vienojušās, ka pērku un pārskaitījusi naudu, kā arī bildes, ko sūtīja uz e-pastu atšķīrās no sludinājuma, to gan pēcāk teica, ka tas tikai tā kā informatīvi. 

Šovakar saņēmu maisiņu ar jaku - pirmais, kas ir pats būtiskākais, jaka NAV ĀDAS, sludinājumā rakstīts, ka jauna, taču odere savēlusies un acīmredzami lietota, trešais tā nav ne tāda, kā sludinājumā, ne tāda kā e-pastā. 
Uzskatu, ka pamatā esmu piekrāpta, jo prece neatbilst ne pēc satura attēlotajai sludinājumā, kā arī tas, ka ir lietota un manāmi un būtiskākais nav ādas kāds bija mans galvenais lūgums! 

Vai Jūs, meitenes, domājat, ka viņa ir pēc visa šī ir pelnījusi otro daļu par preci??? 

p.s. bija pielikusi klāt dāvanu ar maiciņu, ne tas, ka nav mans stils, bet tas, ka tā manāmi smirdēja pēc humpalām - izmazgāt vismaz varēja.. 

p.p.s ar visu šo gribu teikt, ka, ja vēl kāda uzķeras uz šo ĀDAS JAKAS sludinājumu, nepērciet, jo nezināsiet, ko par saviem 15ls dabūsiet.. 

0 0

Ieva

21.01.2015 19:44

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

ka un kapec sis vecais temats atkal uzcelts augsa???:D 

Dress VIP - sis ir atverskapi, cilveki seit pardot pat jaunus brendus pa kapeikam, vajag tikai uzkert momentu un var nokert kautko labu un letu! 

tieši tā, un nav pat jābūt brendiem.

arī man skapī karājas ādas jaka (īstas). esmu uzvilkusi dažas reizes un sapratu, ka nav mans fasons un sen vietā nopirkta cita. un man nebūtu viņu žēl kādam pārdot pa kaut vai pa 10 vai 15 eiro,lai jau cilvēks priecājas un man skapī atbrīvojas 5 gadus aizņemta vieta.

tā kā esmu pēc dabas slinka, neesmu salikusi šeit 90% no tā ko vajadzētu, bet neuzskatu, ka cena ir tā, kas nosaka kvalitāti, jo personīgi, cenas lieku simboliskas, jo tās ir tikai drēbes...

0 0

Linda

21.01.2015 20:02

Atkal veca tema pacelta,jeb tas ir aktuali atkal?

0 0

11 - 12 no 12

Tēma slēgta