124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Divainas vestules uz e-mail

Meitenes un zeni 

Vai Jums nepienak uz e-mailiem divainas vestules par kaut kadiem failiem un itka steidzigi jarisina ta problema???!!! Un links zemak!!

man Jau otra vestule pienak!!

Varbut kadai ari tadas pienak??

0 0

Balts un pūkains

17.10.2013 12:29

> Sabīne

Redzi par cik IT ir mans darba lauciņš, tad pilnīgi droši varu pateikt, ka ir ļoti daudzi cilvēki, kuri par to neaizdomājas un šāda tipa vēstules ver vaļā un neuzskatu, ka ir kaut kas ārkārtējs cilvēkus brīdināt par potenciālajiem riskiem, tikai normāli.  

0 0

Indigo

17.10.2013 13:25

> Sabīne

man arī bija tāds epastā Smejošs

0 0

Empire

17.10.2013 13:28

Tādus e-pasta ziņojumus var uzreiz acumirklī noteikt, un uzreiz dzēšu ārā, arī surogātpastu visulaiku izdzēšu, tāpat kā, ja kādreiz ko dzirdat, redzat, kad nāk vēstule vai vienalga kādi kontakti no Nigērijas, tad arī dzēšiet ārā, viennozīmīgi tas būs scam, jo pasaulē vislielāko con artistu valsts ir Nigērija!

0 0

nimfa2005

17.10.2013 14:10

viiruss tas ir , viennoziimiigi DZEEST NEATVEROT VALJAA!!!

0 0

zpetersone

17.10.2013 14:19

Nekādā veidā neveriet nepazīstamus, dīvainus e-pastus, pat ja sūta itkā pazīstamaas personas, jo šobrīd ir vīruss, ja atvērsiet tad piekļūs jūsu datiem un dators tiks nopietni inficēts. Skat info zemāk:

Upuriem tiek izsūtīti epasti, kuros tiek nepārprotami aicināts
atvēr saiti Inbox failu krātuvē hxxp://

files.inbox.lv/ticket//  vai uz
failiem.lv servera hxxp://failiem.lv/u/goefclr, kas satur kaitīgu,
izpildāmu .exe failu turpmākai datora inficēšanai. Ja dators tiek semīgi inficēts, tālāk seko mēģinājumi izkrāpt lietotāja interneta
banku datus. Diemžēl ne visi antivīrusi noķer lejuplādētos failus.
Sīkāk par šo vīrusu aprakstīts
CERT.LV mājas lapā:
https://cert.lv/resource/show/395

Esat uzmanīgi!

0 0

21 - 25 no 25