125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

Interesanti..

Sveikas. Jau pims kāda laika apmēram 27 dienām pasūtiju melnu pufaiku no veikala, ko var atrast dr.lv ''Iepērcies lētāk un nepārmaksā!''

Nosaukums uzrunājoš, vai ne? Palasiju atsauksmes, rakstīts, ka visi apmierināti. Nu ko pasūtiju arī es. No sākuma pārdevēja uzrakstija, ka pienākšot 3 dienu laikā. Kad pasūtiju un jau samaksāju naudu, paeica, ka esot sajaukusi un gribēja teikt 30 dienu laikā. Labi viss kārtībā. Stāsts nebus par to. Paskatījos šo veikalu un tur ir ļoi daudz un interesantas lietas- sākot ar mobīlajiem telefoniem līdz apģerbiem. Cenas arī tā neko firmas apģerbiem, pasūtiju savu nike pufaiku par 23.90 ls. Piegāde arī par brīvu. Viss apmierina. Tad sāka apikt gaidīšana, un jau biju pamanījusi, ka dr.lv galerijās sāk arvien vairāk cilvēki pārdot šis drēbes, identiskas. Bet pieejami visi izmēri, tātad tas nav viens apģerbs, kurš vienkārši nav derējis vai kas.. Palika interesanti un uzrakstiju vienam no pārdevējiem. Viņš man apstāstija to, ka tā ir tīrākā krāpšana.. Veikals kur tovisu pasūta.. Latviešu naudā tur viss ir pa 1-20ls. Pajautaju linku šai mājas lapai. Un te nu bija- atradu savu pufaiku par 15 US, puisis apskaidroja ka pārrēķinot latos, tas ir apmēram 7 ls. O jā, lieliski, tgd esmu ĻOTI apmierināta par pārmaksu. Un vēl ši gaidīšana.. 

Šeit būs internet veikala links, no kura visi sūta visas preces:

http://www.aliexpress.com/

Un tai pat laikā rodas jautājums, vai nav kāda šeit, kas arī sūta no šis mājaslapas kaut ko? Vienkārši tur tiešam ir tas ko vēlos, bet pārmaksāt 20 ls pērkot dr.lv no nezināmiem pārdevējiem negribas. Tad varbūt varu sarunāt ar Jums...

0 0

Zane

21.10.2013 20:45

zem katras preces tur izmeri ir..

piemeram ja viram Lv un UK drebes perkot ir M izmers tad no turienes nemu xl vai xxl..

viss ir 2 reizes mazaks..

baikas dzemperi ir tiraa sintetika. :)

0 0

Tigerlady

21.10.2013 20:53

Jautājums, var teikt ne pa tēmu, bet vai gadījumā tiem tirgotājiem no draugiem.lv nav jāmaksā valstij nodokļi par to ka tirgo jaunas lietas?

0 0

Ieva

23.10.2013 11:24

Man atkal jautājums zinātājām - kā ar smaržām tur? Cik liela iespēja tur noķert oriģinālus un kā lai tos atlasa no viltojumiem? 

0 0

Kafija

23.10.2013 12:02

Es arī sūtu :) Viss ko esmu saņēmusi esmu apmierināta, sākot ar apakšveļu un beidzot ar telefona aksesuāriem. Par piegādi runājot, tad līdzīgi kā ebay'  jam. Esmu preces saņēmusi arī pēc trīs nedēļām, gan pēc pusotra mēneša.

0 0

Kafija

23.10.2013 12:03

Un droši var katra pasūtīt patstāvīgi, nekā sarežģīta tur nav :)

0 0

21 - 25 no 25