125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

nesaprotu dažas labas "pardevejas"

Tik tiešām nesaprotu tās "pārdevējas", kuras liek sludinājumus, bet kad uzdod jautājumu par preci-neatbild!Vēstule izlasīta, ok saprotu, ka iespējams ir bijis laiks tikai izlasīt, bet atbildes nav pat nakamājā dienā!KliedzošsVai tiešām man kā potenciālajam pircējam jāskrien pakaļ un jālūdzas?!

Nesaku, ka ir daudzas, bet ar nelielu skaitu esmu saskārusies.

0 0

zaicha

21.10.2013 19:33

Man ari nesen tads gadijums bija. Sakuma man atbildeja par izmeru,bet tad kad saku jautat par satiksanas vietam,tad izlasija un neatbildeja un es aizsutiju vairakas vestules,lai ta ari pasaka,ka negrib pardot,bet neka. Tikai izlasa un izliekas,ka neko nezina :@ Dusmas,ka tada attieksme :/ Interesanti ka vinam pasam patiktu.

0 0

axxa

21.10.2013 19:35

Pilnīgi piekrītu,tas ir kaitinoši,ka neatbild,bet pārdot grib,itkā.

0 0

lelders12

21.10.2013 19:49

No augusta"bombardēju"ar vēstulēm kādu pārdevēju.Neatlaidīgi katru dienu,līdz šai dienai,sūtu vienu un to pašu jautājumu!Viņa tik pat neatlaidīgi izlasa un neatbild!:)

0 0

zaicha

21.10.2013 19:56

> lelders12

Laba pacietiba :) Es atmetu ar roku,zel jau,jo gribejas tas bikses,bet nu cerams atradisu vel labakas :)

0 0

bubiitis

21.10.2013 19:57

Man arī šis fakts vnk izasauc dusmas un kritiku! :(

0 0

Eva E.

21.10.2013 20:02

Es, piemēram, sastapos ar problēmu, ka no mobilā telefona nevaru atvērt vēstules. Vienreiz sanāca, bet nosūtīt neko nespēju. Līdz ar ko varu atbildēt tikai esot pie datora. Nezinu, kādēļ tā ir. Vai kādai nav gadījies līdzīgi?

0 0

Danī

21.10.2013 20:10

Vairāk kaitina tās pārevējas-neatbildētājas,kuras pie preces apraksta vai profila informācijā ir norādījušas,ka droši var rakstīt,jautāt mērus utt.Bet kad pajautā,atbildi nesagaidīt.

Piektdien apavu sadaļā tika ielikti uz pārdošanu botiljoni.Pārdevēja no tās pašas pilsētas no kuras es.Nedomājot uzrakstīju,Svētdien saņēmu atbildi,ka botiljoni ir pieejami un varu dabūt.Kad pajautāju kur un cikos tiekamies,viņa vēstuli izlasīja un tas arī viss.

0 0

Balts un pūkains

21.10.2013 20:45

> lelders12

Nopietni :D, nu bet atsauksmes no citiem pircējiem viņai ir, vvienkārši interesanti ir kāds, kuram ir izdevies sazināties? :)

P.S Pamodināji ''sievišķo zinātkāri'' kurš ir tas nenotveramais? :)

0 0

1 - 8 no 8