125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

Bīgls vai francu buldogs

Sveikas. Kadai majas nav Bīgls vai francu buldogs? Labrat uzzintu par kopshanu , dzivoklis/maja?

0 0

SWAG ^^

27.10.2013 15:51

labaak maaja un arī pašam sava gultiņa :D

0 0

Anii

27.10.2013 19:54

Man bija Franču buldoga kucīte, nodzīvoja 15 gadus. Tas noteikti ir sunītis, kuram vajag dzīvot telpās, jo salst bez džemperīša lielā aukstumā ārā un sniegā ķepiņas salst. Nemācēšu pateikt vai tādi ir visi Franču buldoga sugas pārstāvji, bet viņa bija gudra un viegli audzināma, bez pavadas  ārā gāja, daudz komandas zināja, no galda nezaga utt.  Problēmas ar acīm ik pa laikam (iekaisums), jo viņiem tādas neaizsargātas actiņas un krāc gan, kad guļ skaļi,  kā vecs vecis ( pie tā būs jāpierod) :). Īstenībā neko sliktui pateikt nevaru.

0 0

Annette

27.10.2013 20:01

> Anii

vai vēl kādas slimības pastāv franču budlogiem izņemot acu iekaisums?

0 0

Chick

27.10.2013 20:03

Pērc amerikāņu statfordšīras terjeru un nekad nebūs garlaicīgiSmejošs!

0 0

Liiva

28.10.2013 18:57

Man ir franču buldodziņš. Ir tiešām tā, ka viņi ir ļoti salīgi. Ziemā noteikti vajadzēs pufaiciņu. Bet ir tā ka arī augstas temperatūras grūti pacieš - uz jūru ņemt līdz ļoti grūti, dabūjām vienreiz likt dvieļus ar ledu uz muguras, lai ātrāk atdzesētu nabadziņu. Un ar actiņām bieži problēmas, manam izoperēja trešo plakstiņu jo bija iekaisis. Vēl var būt problēmas ar gremošanas traktu, var grūti zarniņas paciest barības maiņu - tā kā ar firmām utt pārāk bieži neeksperimentēt. Un labāk tomēr ja ir māja. Bet par frančiem varu teikt tikai labu - ja vēl kādreiz ņemšu suni, tas noteikti būs atkal francis. Ļoti mīļi pret bērniem, mans visiem kā traks lien bučoties, pat ir iemācīta komanda "dod buču". :D Ļoti, ļoti mīļi un labestīgi, savējos ļoti sargā, reti rej, manējais gandrīz vispār nerej. ļoti aktīvi, prasīs garas pastaigas. Parasti tos, kas dzīvo dzīvokļos redzu diezgan noresnējušus, paziņām bija, daudz baroja un maz veda pastaigāties, tāpēc nomira ar sirds aptaukošanos. :( Un sāta sajūta arī brīžiem pieklibo, tāpēc nevajag bērt pilnu bļodu ja tukša. Un jā, krāc pamatīgi, iet un rukšķinās. :D Bet visādā ziņā universālis - nav liels un var paņemt klēpī, kārtīgs mīļdzīvnieciņš un ja ir vajadzība arī var saimnieku aizstāvēt ne pa jokam.

Ja tev ir māja, tad ar bīglu varētu būt sarežģītāk, jo viņi bieži mēdz bēgt prom no mājām. Kaimiņiem, kolīdz vārtiņi vaļā, tā suns jau gabalā. Un bedres rok kā negudrs, visas dobes un apstādījumi izrakņāti, nezina kā lai tiek galā.

0 0

Duuda

28.10.2013 19:13

pashai gan nav franciitis, bet ljoti biezhi esmu dzirdeejusi ka vinjiem probleemas ar kaajinjaam, ljoti esot jaauzmana kad lec no kautkaa zemee

0 0

inese

28.10.2013 19:59

bij man bīgls, ļoti aktīvs, bērnus mīl, vienīgi liels dauzoņa.

bīgls un buldogs ir kaa diena pret nakti, viens dauzonja otrs miera mika.

skatoties kadam merkjim njem.

palasi par vinju raksturiem.

0 0

Liiva

30.10.2013 09:59

> chimaira

par to ka francis ir miera mika īsti negribu piekrist. Manējais ir ļooooti hiperaktīvs, bez 2-3h pastaigas dienā neļaus man gulēt, savādāk trakos pa gultu līdz diviem naktī. :D

0 0

inese

30.10.2013 10:05

mēdz jau būt arī izņēmumi :)

0 0

Peliite

31.10.2013 14:10

Sveiki. Man ir meitenīte  Francītis. Pašlaik apritējis gads. Mums ir privātmāja, bet tik aktīvu, enerģisku, mīļu un citreiz tracinošu vēl nēesmu redzējusi. Viņai tās enerģijas tik daudz, kad dauzās pa mājām ar apaviem, grauž gultu, un mierā ir tikkai pa naktīm, kad ejam gulēt. Ļoti aktīvs suns, priekš dzīvokļa neieteiktu.  Vēlējos ielikt bildīti, bet šeit neprotu!

0 0

1 - 10 no 10