125 278 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1855 Šodien online
17 Jauni lietotāji

Ko Jūs darat?

Sveikas!

Uznāca tāda doma, jo pati nezinu ar ko sākt nodarboties... Ar ko esat aizņemtas un kā pavadat savu dienu un vakaru ikdienā?

0 0

2014

29.10.2013 21:05

> plasticdiva

Darbiņā arī var pasēdēt AtverSkapi.lv :)

Es dažreiz atstāju portālu vaļā - pats eju darīšanās :)

Sekoju līdzi telefonā tad :)

0 0

boom boom

29.10.2013 21:09

es arii nu jau kadu laiku (diezgan daudz laika) sezu majas, bet censos katru dienu,ja ir labs laiks iet skriet un pavingrot majas uz sporta zali nespeju sanemties aiziet-neerti.Varbut vel kadai bija neerti ka parvarejat? megina meginaju valodu macities, bet nespeju sevi piespiest pirms menesa izgaju kursus, tgd ja vel nebus darbs domaju,iziet vel kadus noderigus kursus.

0 0

Liiva

29.10.2013 21:34

Būtībā visu laiku sanāk mācīties, tā kā par brīvo laiku varu tikai pasapņot. No rīta līdz vakaram mācības un prakse slimnīcā, pārējais vakars - atkal mācīties. Bet 3 gadu laikā jau sanācis tik ļoti pierast pie tāda režīma, ka tagad liekas dīvaini, kad kāds saka, ka ies laukā pastaigāties vai ko tādu. Liekas, nu kā var tā izšķiest laiku, ja varētu tā vietā pamācīties. :D Bet jā, man patīk gulēt. Un ļoti.

0 0

Amanda:)

29.10.2013 21:40

pārsvarā sēžu pie datora,pārkārtoju istabu,skatos TV,reizēm kad labs garīgais arī pazīmēju,staigāju kaut kur apkārt ārā,elpoju daudz svaiga gaisa,daudz staigāju ar kājām un skrienu,noteikti vismaz 3 reizes dienā padejoju pie spoguļa,ņemos ar savām drēbēm,jo tās man ir ļoti mīļas,pieskatu māsīcu reizi dienā,nu tā tas apmēram viss, un tā paiet mana diena:DUn jā,ja sanāk tad arī paguļu diendusu:)

0 0

11 - 14 no 14