124 734 Sludinājumi
69 909 Lietotāji
107 Šodien online
2 Jauni lietotāji

Pārdot citam, ja ir sarunāta tikšanās?

Šovakar tāds nepatīkams gadījums. Un sāku domāt- bet varbūt tiešām tas ir normāl šiet? (jo meitene pilnā pārliecībā to mēģina man iestāstīt) ....

Vai tad, ja runāta konkrēta tikšanās, lai iegādātos kādu drēbīti, ir normāli to pārdot citam? ...

Zinu tikai to, ka es tā personīgi nevarētu. Kādas ir jūsu domas? Jūsu pieredze?

0 0

deimijs

01.11.2013 20:19

Labots 01.11.2013 20:23

> inky nu ko lai saka....liidziigs pret liidziigu...

bet taas ir muusu personiigaas dariishanas:)

0 0

Judeika :P

01.11.2013 20:20

Loģiskākais variants ir tas ko Deimijs saka - pabrīdināt ja lietiņas ir uz izķeršanu! Ja nu gadījuma ir jau rezervēts un uzrodas otra,kas traki grib pirkt,tad pārjauta tai pirmajai vai tiešām ņems.

0 0

Viktory

01.11.2013 20:30

Es reali lidz sodienai rezerveju meitenem uz nedelu,tad pec otru nedelu,un velak vinas pazust. Bet es citam meitem visu laiku atteicu,tapec ka tie rakstija ka 100% nems. Kops sodienai,atdodu pirmai kas gatavs uzreiz satikties. 

0 0

2014

01.11.2013 23:19

Labots 01.11.2013 23:20

> Rīgas meitene

Pēc maniem noteikumiem. Laba meitene. (Es par rezervācijas noteikumiem runāju)

Runājot par LIETU: Man liekas, ka kaut kas tāds ir noticis jau sen atpakaļ šajā portālā par to runāja, ka tas nav īsti normāli.. Ka tik tas nebija vēl iepriekšējā mājas lapas vesrsijā, pirms uzlabujumiem.. :) Tādas tās meitenes ir, ko viņām padarīsi.. 

0 0

m.dana

01.11.2013 23:28

Man arī tada situācija ir bijusi, cik sapratu, cita meitene bija piesolijusi lielāku cenu. Bet nu varēja vismaz pabrīdināt un pajautāt vai nēsmu ar mieru bik vairāk samaksāt. Kaut gan vienalga biju pieteikusies pirmā un itkā viss bija jau sarunātsSatraukts

0 0

plasticdiva

01.11.2013 23:31

man ir bijis tā, ka sarunā tikšanos, bet neierodas.. un mēģina sarunāt tikšanos, visu laiku atliek, un tā divas nedēļas. apnika vienkārši.

parasti pārdodu tam ar kuru satiekos (ja sanāk vispār tikties), nevis tie, kas saka, ka pēc mēneša varbūt nopirks/samainīs.

0 0

Liz

01.11.2013 23:41

Labots 01.11.2013 23:42

Nu, daži jau par savu reputāciju īpaši nerūpējas, liekas, ka galvenais ātru piķi noraut. Un tāda attieksme tiem cilvēkiem ir arī citur dzīvē, ne tikai šajā portālā. Bet nav jau tā, ka apkārtējie no neievēro, neņem vērā vai uzskata par labo īpašību.

0 0

Damne

01.11.2013 23:58

Ja ir norunāta jau tikšanās diena un laiks , citām nepārdodu. , bet ja nav tad solīt neko nevaru.

0 0

pērļu virtene

02.11.2013 00:17

Labots 02.11.2013 00:18

> Rīgas meitene

un cik daudz ir tādas pircējas,kuras sarunā tikšanos un pazūd? rezervē un pazūd? 

Un kāds tam sakars ar mani? :)

es esmu pārdevēja -rezervēju uz max 3 dienām

To varējāt man pateikt 4.dien, kad tiešām netiku uz tikšanos, jo pārvietojos ar riten un tajā dienā plāni mainījās. Ja bija tik ļoti, ļoti svarīgi pārdot, kādēļ to neteicāt telefonsarunā? Es būtu kaut vai līdz Jūsu mājām aizminusies. Bet brīdī, kad piedāvāju satikties jau nākamajā dienā, saminstinājāties. Tādēļ ņēmu iniciatīvu savās rokās un piedāvāju dienu, kad atkal braucu uz treniņu un varu apvienot- Bet pa to laiku nopārdevāt citai!  :D  Un vēl nepakaunējāties atriebties ar negatīvu vērtējumu...  

0 0

Domaaju, ka labaakais variants rezerveeshanas briidii vienoties par nosaciijumiem -

"rezerveeju, bet taadaa vai shaadaa gadiijumaa varu paardot citai, Tevi painformeejot".

Es personiigi nedziivoju LV, bet esmu rezerveejusi lietinjas pie dazhaam meiteneem liidz konkreetam laikam (kas ir stipri vairaak par nedeelju), kad iegaadaashos. Abas puses par to vienojaamies un pat, ja es kaaroto vairs tik ljoti peec tam negribeeshu, es vinju tik un taa nopirkshu. Liidz ar to sagaidu, ka paardeveejas nenopaardos citaam :))

Situaacijas, protams, ir dazjaadas. Gribas sevi pasargaat no zaudeejumiem un tajaa pat laikaa gribas buut lojaaliem :) Citai vispaar viss vienalga.. :))

0 0

11 - 20 no 20