125 071 Sludinājumi
69 812 Lietotāji
2086 Šodien online
26 Jauni lietotāji

Ko darīt, ja ir aizdomas?

Meitenes!

Tā kā nesen saskāros ar mēģinājumu tikt apkrāptai, esmu palikusi ļoti uzmanīga šajā portālā un ziskatu visus piedāvājumus mainīties daudz uzmanīgāk. Nu lūk. Vakar saņēmu vēstuli no meitenes ar piedāvājumu mainīties un es `saožu` krāpnieci. Rajons tas pats, nav atsauksmes, nupat reģistrējusies utt. Un mana sieviešu intuīcija man saka, ka tā ir tā pati meitene kura mani gandrīz jau apčakarēja. Protams, pierādījumu man nekādu nav - uzrakstīju viņai, ka maiņa neinteresē, BET nezinu kā pabrīdināt citas meitenes, lai uzmanās! Akurāti jau publicēt viņas profilu nevaru, jo man jau nekādu pierādījumu..

Ko darīt? 

0 0

ILZE

04.11.2013 11:53

Es parasti saku - tā kā esi jauna lietotāja, maiņa notiks tikai , kad Tu pirmā izsūtīsi, un es pēc tam, kad būsu saņēmusi. Godīga meitene arī piekristu, bet krāpnieces parasti pazūd! Tāda mana pieredze! Ja aizdomas, kad krāpniece, tad nemainies, seit ir arī daudz godīgu meiteņu, par ko Tev nebūs jāuztraucās, kad vēlēsies mainītiesSmaidīgs

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

04.11.2013 12:01

>ILZE

Jā, es jau viņai atteicu, vienkārši gribas pabrīdināt arī citas meitenes, lai uzmanās, jo tomēr ļoti daudz gadījumu dzirdēti, ka meitenes uzticas un izsūta maiņas paciņas un pēc tam `iekrīt`.. 

0 0

amiite

04.11.2013 12:02

tiesi taa...ja vina bus godiga, tad nebaidisies no ta, ka vinas sutijums bus jagaida dienu ilgak, un izsutis tev pirma!

0 0

amiite

04.11.2013 12:03

vienkarsi ieliec linku...kaut vai ar elementaru jautajumu- vai kada ir ko mainijusi vai iegadajusi- tiri savai parliecibai, ka vari but drosa par meitenes godigumu, ja kadai jau ir bijis pozitivs darijums! :)

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

04.11.2013 12:13

>amiite

Labi, formulēšu to tā kā Tu iesaki.

Vai kāda ir ko iegādājusies/mainījusi no šīs meitenes ?

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=19835  

0 0

amiite

04.11.2013 12:19

> Rū.

Domaju, ka sis ir labakais veids, ka neaizvainojot meiteni, but kaut cik drosai par mainu, pirkumu vai pardosanu :)

0 0

1 - 6 no 6