125 089 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2071 Šodien online
25 Jauni lietotāji

atsauksmes

Diezgan skumji,ka mēs atverskapi.lv lietotaajas atsauksmi atceramies ielikt tikai tad,kad kaut kas slikts/negatīvs noticis. Taču ja ''darījums'' bijis veiksmīgs,tad nekaa. Ir bijuši daudzi veiksmīgi pirkšanas- paardošanas darījumi, es vienmēr atsauksmi ielieku, bet man nekaa. 

Protams, es nerunaaju par visaam lietotaajaam, bet lielaakaa daļa tiešaam neliek labas atsauksmes.

0 0

raiba_saule (NEMAINOS!)

07.11.2013 13:38

Man bija gadījums, ka iegādājos no meitenes divas apkaklītes...bildēs izskatījās smukas, bet kad saņēmu- izrādījās paššūtas, ļoti nekvalitatīvas, nogrieztas no vīriešu krekliem, samīlētas virsū pērlītes ar līmi (biezā kārtā)...biju vīlusies un aizrakstīju meitenei, ka esmu ļoti bēdīga par kvalitāti.Biju domājusi, ka atries man kaut ko pretī, bet meitene atvainojās, pateica, ka ņems to vērā...man viņu palika žēl, jo meitene tomēr centās, kaut ko meģināja uzmeistarot. Es viņai ieliku to smaidiņu, bet viņa man atpakaļ- neko :)

0 0

2014

07.11.2013 15:40

Nu re, atkal negatīvais... Šajā portālā arī kas «jauks» notiek vispār....?

Ja mēs visi varētu tā draudzīgi dzīvoties šajā portālā - tad būtu okei. ;)

Sapratāt manu domu...

0 0

Ieva

07.11.2013 15:45

Nu man ir bijušas lieliskas sadarības, gan pērkot, gan pārdodt. Kā reiz šodien nopirku fantastisku jaciņu no ļoti jaukas meitenes. Un daudzas, kas no manis ir pirkušas ir bijušas tik jaukas, ka naudu žēl ņemt. 

Man, laikam, pamatā ir tieši forša pieredze, reti gadījumi ir bijuši nepatīkami :) 

0 0

klimovicha88

07.11.2013 16:25

Man ari diezgan meitenes nav novertejusas musu sadarbibu, bet es par to nesatraucos :)

Ieprieks laipni paludzu novertet musu sadarbibu, bet tagad Ja cilveks velas, tad novertes, ja nav velmes neuzstaju :)

Galvenai, kad sadarbiba ir bijusi uz pozitivas nots :) 

Un visam, ar kuram Man ir bijusi, kada sadarbiba  saku Paldies Jums par forshu sadarbibu ;) Forsas un Jaukas, Ka pircejas, Ta Pardevejas :)

0 0

Judeika :P

07.11.2013 16:44

Kaut gan jāatzīstas ka nesen grēkoju - neieliku atsauksmi tāpēc ka sarakste arī nebija diez ko laba... Pašās beigās jau dabūju kāroto, taču kamēr visu sarunāju,izskaidroju,tas tik ilgi vilkās... Biju pircējas lomā,parasti tādā gadījumā pirmā ielieku atsauksmi, bet nu...  Domāsim ne tikai par preces kvalitāti, bet arī par komunikāciju! :)

0 0

Inky

07.11.2013 17:25

Vienmēr atstāju atsauksmi. Pa retam atturos, ja nespēju ielikt pozitīvo smaidiņu, jo bail saņemt pretī atkal kādu negatīvo..

Pretīga pēcgarša palika mutē, kad meitene kavēja 30min[?], neatceros precīzi, bet biju mazliet pirms laika, tāpēc gaidīt sanāca gandrīz stundu, uzmērīja precīti, nederēja un pēc tam pat pēc palūgšanas (šo gan parasti nedaru, bet jutos pelnījusi par tādu gaidīšanu un vēl pāris problēmas gadījās ar atvešanu) neatstāja pat zaļo smaidiņu..

0 0

kristinela

07.11.2013 17:53

Es parasti ar prieku atstāju pozitīvu vērtējumu pārdevējām par notikušu darījumu, un lūdzu arī man kā pircējai lai atzīmē vērtejumu- ka esmu uzticama, un novērtē kvalitāti vai citus faktorus. Aci miedzošs

0 0

zaicha

07.11.2013 18:51

Es parasti ielieku atsauksmi. Vienreiz gadījās iegādāties 2 pāru zābaciņu,pārdevēja rakstīja un teica,ka jauni,labas kvalitātes,viss jau bija labi,tikai tad kad viņi atnāca,viņiem bija atlīmējusies zole no priekšpuses,aiznesot pie meistara,viņš pateica,ka jānes atpakaļ,jo tāda tipa zābaki esot brāķis,veikala. Salīmēja,bet teica,ka ilgi nekalpos. Pārdevējai tā arī atstāju pozitīvo smaidiņu,kaut arī vajadzēja piebilst,ka tādas lietas tomēr ir jāpaziņo :( Vienkārši žēl palika :( Kā arī vieni zābaki bija par vienu izmēru mazāki,nekā rakstīts :( Bet nu principā es nelūdzu lai man liek atsauksmes,ja gribēs ieliks,ja nē tad nē :) 

0 0

11 - 18 no 18