125 094 Sludinājumi
69 795 Lietotāji
1291 Šodien online
8 Jauni lietotāji

Metodes, kā atbrīvoties no liekajiem matiņiem

Sveikas!

Vasara pilnā plaukumā, kā jūs cīnaties ar nevēlajiem matiņiem padusēs, uz kājām, bikini zonā? Šobrīd skuju, bet nepatīk otrās dienas sajūta - apsārtums un jau saskatāmi melni, neglīti sariņi... Kādas ir jūsu metodes? No vienas puses skūšana - lēti, bet ja katru dienu tas jādasa, forši nav, otrkārt, nesāpīgi...

Gribās lai efekts turētos ilgāk, bet nebūtu pārāk sāpīgi :) Vai tas ir iespējams?

0 0

M.S.

17.06.2013 17:39

Lēti un nesāpīgi un ilgāks efekts būs no depilācijas krēmiem ;) Pati nelietoju. Epilēju vai eju uz vaksācijām, manuprāt, izdevīgāk, tikai jāpiecieš sāpes, ko var izturēt :D

0 0

Beta

18.06.2013 14:29

Lēti būs vienreiz iegādāties epilātoru un lietot ilgstoši. Atceros, kādreiz skuvu, sajūta pēc tam nav forša... brr

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

18.06.2013 14:49

Arī epilatori kā kurai, es nopirku un tagad mētājas atvilknē, jo nevaru lietot, pēc tam matiņi ieaug un apsārtusi āda paliek vēl ilgi pēc tam:(

Ziemā/rudenī/pavasarī eju vaksēties (izņemot kājas), vasarā - skuju.

0 0

Inky

18.06.2013 14:59

Labots 18.06.2013 15:02

Mjā, man arī kājām no epilēšanas un vaksācijas matiņi aug zem ādas (patiešām vismaz 80%), tāpēc jāizlīdzās ar skuvekli vai depilācijas krēmu :/

Vienīgā vieta, kur nav problēmas ar matiņu ieaugšanu ir paduses, kuras arī regulāri epilēju, jo pēc epilācijas nav tā tumšā ēna, kas ir no palikušo matiņu saknēm, kā arī ne tik ātri ataug.

Vaksācija ir labākā metode - sāpes jāpiecieš tikai raušanas brīdī un efekts ir labs ilgāk, diemžēl, salīdzinoši dārga metode.

0 0

man ideāli tikai ar depilācijas krēms eveline,pārējie kož.

0 0

Es labāk dodu priekšroku vaksācijai, mazliet jāpacieš sāpes, bet pēc tam kājas skaistas. Skuvekli ņemu ļoooti ārkārtējos gadījumos. Mēģināju epilatoru, man sāpēja vairāk kā vaksācijā, labi, kad pati tādu neiegādājos, savādāk nauda vējā!!:-)

0 0

Santa

25.06.2013 15:10

Es nesen iegādājos epilatoru. Kājām gan skuju, jo vasarā nevaru atļauties ataudzēt tik garas, lai varetu epilēt. Epilēt gan jāatzist, ka ir stipri sāpīgi.

Iepriekš gāju uz vaksāciju, tas gan nelikās sāpīgi, kamēr vaksēja, mierīgi lasiju žurnālu un runāju pa telefonu :)

Nekad neesmu lietojusi depilācijas kremus. Vai matiņi neataug tāpat, kā pēc vaksācijas vai epilēšanas?

0 0

balode.arita

25.06.2013 15:15

vislabakais variants majas apstaklos ir epilators un krems pret matu ieaugsanu pectam!!

pati lietoju,cik gadus cinijos ar skuvekli lidz riebumam,ka tgd 1x 2ned vajag noepelet un viss feini :)

0 0

1 - 8 no 8