125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

audumu veikali Rīgā

Iesakiet, kur Rīgā būtu plašs audumu piedāvājums? + labas cenas vai atlaides, esmu dzirdējusi, ka kaut kur tirgojot uz svara... sanāk lētāk?

0 0

durstīgā :)

22.08.2014 13:23

Labots 22.08.2014 13:48

> dianadinc

> elza

man nepatika neviens no tiem veikaliem. nav tas ko mekleju. ja viens ir, tad citreiz nav.. ta kaa.

mekleju kur ir kads vairutirzniecibas audumu punkts. ir tak tadam jabut. ja jau dzijai ir..

es domaju- kur cenas ir mazakas ka lieveikalos un nosauktajos veikalos,bet lielaka izvele ka elize un citros veikalos.

ctadi sanak, ka par audumu samksaju vairak, ka prece veikala maksa+vel darbs utt. un ja velnekadas izveles nav. biezi oat tada ko vajag vispar nav!!

Vai Tu varētu pateikt, kur ir dziju vairumtirdzniecība Rīgā. Esmu ieinteresēta uzzināt. Paldies! :)

bija dazas adreses. vairs neatceros. rokdarbu zurnalos dazreiz pareklamejas. ka ari pati esmu bijusi. nu tur vnk dziju kreitni letak ka spec veikalos var nopirkt. ja japerk tunikai, ad sanak izdevigak. japamekle, varbut atradisies kur bija. varbut piezvanit uz 1188?

biezi esmu dZirdejusi par sito adreasi. varbut tur var letak dabut ka citos. http://www.klippansaule.lv/Veikals.html  dzija

parsvara firmas  uz vairumu tirgo tikai izplatitajiem..

0 0

Parfait

22.08.2014 14:03

Noteikti iesaku Abakhan Fabrics, pārbudīts :)

0 0

11 - 12 no 12