124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

nomelnosana

Labrit.Kuram tas sakas jauki kuram ne tik..Es ta sacepos varbut pat isti jocigi cilveki nav janem galva bet viss jau butu labi ja tikai tagad mana profila neregotos tikpat bediga sejina ka man patreiz reali sanak dzive.Dari otram labu nac preti tere savus lidzeklus papildus par to un beigas sanac krapnieks tik talu ka pat uz policiju piesola iet.Situacija sekojosa.

Stav profila pardosana kleita lielais izmers 20uk pa 12ls uzrodas cilveks kas Livija kas raksta ka interese un grib pirkt bet atlaidi prasa.Es ta padomaju kadu atlaidi ja man izmaksaja 3x vairak vina un lielos izmerus sieviesu kleitam smukam nevar ta dabut nemaz nevar it seviski pa 12ls jau vel ka es pardodu.Bet velak es ta padomaju berniem uz zalem tik daudz naudas aizgaja taja menesi ka atdosu vismaz lai maza dala nosedzas jo skapi tapat stav.Rakstu ka pardodu pa 10ls ka jau gribeja pirkt.Ok rezerve ka kolegis vedis.Ok runu nav ja vajag vajag abas puses ieinteresetas.Tagad pec dienam raksta un min iemeslus ka nevar tagad velak kadu citu reizi.Man jau ta interesanti paliek bet nu ok piekritu.Tad atkal raksta lai nepardot ka nems tad atkal ka nevar.Ta pagaja var teikt menesis nauda protams jau man vairs neko nemainija bet gaidiju ja biju solijusi.Tagad uzrodas un saka ka to nenems ka nemsot mazaka izmera kleitas.Es rakstu preti-ka 14-20uk izmeri ir atskirigi ka nederes 14izm ja der 20izmeram.Atbilde pienak ka nekas gan jau deres.Uzprasa pa to laiku 100 vestules vek paris jautajumus merus tam un tam.Mes visu nomeram-aizsutam.Preti jautajam vinas merus-atsuta.Izmerot kleitas butu jader ta ka.Tad vina to beso nenems bet citas lietas nems.Dusmu uzsita bet nu labi.Menesa laika tada nemsanas un tomer nenem bet panem ko citu.(mazie izmeri masas lielie izmeri mani)vina jauta vai mes mainisim atpakal ja neder.Uzreiz rakstijam ka neko nemainisim jo meri tika sutiti ja neder lai nenem jo vairak nav velesanas nemties ar vinu.Vina tik preti raksta lai patur tos 10ls lai netere ka vina samainisot.Rakstam ka nemainisim ja nederes lai pardot talak jo kleitas jaunas un 5ls tikai katra.Cilveks negrib iedzilinaties taja un nenem galva per savu.Mes sazvaijam to kolegi ka vina ludza sms sutot lai vienojamies ar vinas kolegi par to kleitu piegadi.Aizvedam vel uz pieturu kur kolege uz majam taisijas braukt km 10+-sanaca un 10+- vel atpakal jabrauc.Tad vina atkal raksta ka tops kurs ar elastanu un kleita ar elastanu ta derejusi kaut ka bet parejas lietas ciet nevarot pat dabut.Bet labrit milais cilvek vaitad man jazin vina pareizi sevi nomerija un zin vai nezin kadus izmerus nesa jeb pardevejam jazin deres vai nederes vinai ko vina perk.Vajagot mainities tagad raksta ka mes esot likusi vinai ar viltu nopirkt kleitas speciali kas neder.Bet kads vilts ja es rakstiju ka 14-un 20izm ir liela atskiriba.Ka 14izm ir paslaidam 20izm dusigam.merus vel sasutijam.tagad besigo vinai vajagot to liela izmera kleitu lai mainam vinai.bet mes jau minejam ka neko nemainisim vai nu perk vai neperk.pirka pati tagad neapmiernata ka nemainam tas lietas pret kleitu atpakal.bet kleitai no 12lsparliku cenu tadu ka es velos jo ta ir mana prece un ja saka ka to nevajag bet vajag citas lietas nomainu uz kadu gribu.tad vel atjedzas ka kleitai jau cena cita kuru pati rakstija ka nevajadzes un sacela par krapniecibu traci.ka ar viltu maanu un izkrapt velos no vinas naudu.ak Dievs kura vieta es izkrapu?Vai Mes vainigas pie ta tagad esam?Tik talu jau atvainojos par izteicienu vina noriebusies ka nespeju pat lasit vinas vestules.Bet visam jau pats ''lielakais prieks'' ka profila ielikusi negativo atsauksmi.Visa sarakste ar cilveku vel mums ir.Piesolija ka policija ir iesniegums par krapniecibu un ko tur vel.Par ko man protams smieki nak bet  reputacija jau melnumins no sitadiem garigi nelidzsvaroties cilvekiem kuri vel stradajot Riga bernudarza par audzinataju ar algu 150ls menesi un nevarot atlauties sita davinat naudu citiem.Es nejutos vispar vainiga bet diena sacakareta pilnigi

0 0

tiri_trauki

12.11.2013 18:14

vēl tikai piebildīšu, ka Jūsu neaptveramā apņēmība un pacietība mēēēēēēnesi tirgojoties ap tiem 10-12 latiem tomēr liecina vai nu par izmisīgu vēlmi tikt no preces vaļā vai bezgalīgu pieklājības un pacietības iemiesojumu.

es laikam jau pēc 1 nedēļas būtu skaidri pateikusi STOP MAŠINA - ŅET BENZINA.

0 0

Inky

12.11.2013 23:28

Labots 12.11.2013 23:29

Aj, man arī gan bēdīgi ģīmītis ir ticis tizlā veidā, gan bijis, ka nosūtu preci, kura izrādās par pircējai par mazu un, kad atpakaļ neņēmu, jo visus mērus iepriekš biju sūtījusi, vēlāk tika šeit ievietota 'kā pārdevēja sameloja par izmēru' - nākamreiz nomērīs :D

Skumjākais, ka man šī lietiņa bija par lielu un esmu 38. izmērs, bet pircēja tālāk tika norādījusi, ka derēs S izmēram..

Bet ko es ar to gribēju teikt - dzīves sīkums, nav ko ņemt galvā! :)

0 0

11 - 12 no 12