125 288 Sludinājumi
69 780 Lietotāji
2099 Šodien online
24 Jauni lietotāji

iesaku nesūtīt ar post24

Aizvakar vakarā divas dažādas meitenes no dažāfām Latvijas pilsētām man izsūtīja ar post24 sūtījumus.Šodien vakarpusē nolēmu paslatīties, cik tālu tie ir no Jelgavas VIVO RIMI post 24 pakomāta, kur tiem bija jāpienāk. Par lielu izbrīnu secināju, ka man esot nosūtītas īsziņas par abu saņemšanu ap pulksten 14, bet jau ap 17 man nosūtīts esot "korduvteavitus", kas izrādās nozīmē atkārtots paziņojums. Neesmu saņēmusi nevienu no divas reizes pa diviem.

Post24 klientu apkalpošanas daļa ir nesazvanāma, tur pa norādīto tālruni 27042424 neviens neatbil. Mājas lapā nav saprotams, līdz cikiem post24 ir sazvanāms, jo sākumlapā norādīts, ka līdz 17.00, bet kontaktos, ka apkalpo līdz 20.00. Es zvanīju ilgi, ilgi, ilgi...... līdz man 19.45 pēkšņi atbildēja automātoskais atbildētājs, kas man lavēstīja, laies zvanot ik darba dienu laikā no 8.00 līdz 20.00. I

zlēmu nosūtīt sms, lai atsūta man kodu. Uz to pavisam neilgi pirms astoņiem vakarā saņēmu atbildi-labdien, īsziņa tiks nosūtīta rītdienas pirmajā pusē. Uz ko aizrakstīju, ka vēlos saņemt šovakar to, kas man pienākas. Saņēmu atbildi: Jūsu koda pieprasījums tika nosūtīts sistēmas administratoram, rindas kārtībā tas tiks izsūtīts rītdien rīta pusē. 

Nepaļaujaties uz šiem sūtījumiem! 

post24 serviss ir vienkārši slikts, turklāt viņu mājas lapa visu laiku karās. Priecājos, ka sūtījumā nav kāda kleita, ko biju šovakar uzvilkt uz tusiņu.   

0 0

Dress VIP

01.01.2014 19:30

man vislabak patik pastastacija,nekad nebija problemas,iesaku:)

0 0

41 - 41 no 41