125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
194 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Tā pati vecā krāpšana!

Sveikas meitenes :)

Nu Esmu muļķe un iekritu uz krāpnieci,savas neapdomības,un vecā labā naivuma dēļ! :(

Kā Jums šķiet,vai mainoties meitenēm lai neiktu apkrāptas,varētu piekopt šādu tradīciju -Abas personas,viena uz otras kontu nosūta 0,1Ls tādā veidā apstiprinot personu esamību,?šķiet tad nekādu šaubu nebūtu,Un arī vieglāg griesties pec palīdzības pie likuma pārstāvjiem!?Kādas ir jūsu domas,un idejas cīnīties pret šīm-Es teiktu (LUPATU ZAGLĒM) ?

0 0

Cardinal333

14.11.2013 11:52

> Ieva

Mēteli? :D Vai ar ādas piedurknītēm un brāķiti uz elkoņa? :D

Nu jā arī Es gaidiju mētelīti un kleitiņu :D

Preti pa tukšu gaisu viņa man saņēma drēbītes 14Ls vērtībā!

Un nu arī meitene kas man ielikusi labu atsauksmi,tika man pasniegta kā krāpniece no trīs personām,Tad nu Es izdomāju baigo jociņu un nosūtiju ar šai paciņu,ar zīmīti :D

šodien pienāca sms no post24 ka viņa šo paciņu izņēmusi,!

Nepatīkamā ziņa ka "'Luba" arī nu jau izņēmusi! :@

0 0

Liz

14.11.2013 11:56

Par tām nepilngadīgajām - par tām tomēr atbildību nes vecāki, un ja viņi negrib iesaistīties, tad neko darīt - ne uz diseni iesi, ne ar drēbēm mainīsies, jāgaida vien pilngadība un jāsāk pelnīt sava nauda, lai darītu ko gribi. Dzīve, ko.

Par tām, 'kurām nav kontu' arī - nav rociņu, nav cepumiņu, tad brauc un mainies klātienē. Tiešām, liels darbs bankā kontu atvērt.

0 0

Ieva

14.11.2013 11:58

> Cardinal333

Jā, re kā abas gaidijām vienu mētelīti :D

Eh, nu kuce. Bet meitenes nu nesūtiet pirmās lietotājiem bez atsauksmēm. Nav ko riskēt, priekškam nervus tērēt.

0 0

Kabluchok

14.11.2013 11:58

Luba man arī maiņu piedāvāja, labi ka nemainos. Arī būtu iekritusi.

0 0

čikorita7

14.11.2013 11:59

Mn ari bija sarunat mainja ar Ljubu, caur pasta staciju, vakar tiesi panemu paku lidz un domaju nosutishu, bet pa veikaliem staigajot galigi aizmirsu, atbraucam majas, un ta ari paka palika pie manim, 

p.s. kaut gan vina jau bridinaja ka paku izsutijusi pirms divam dienam, tikai neko no vinas nesanemu, 

sodien skatos vestules, atsutijusi atverskapi admnistratori ka ljuba ir krapniece, 

aaaaa es tik labi jutos ka vinai pacinju vakar nenosutiju, vienkarsi paveicas!

un vina jau dzesta.

0 0

Cardinal333

14.11.2013 12:00

> Liz

Pilnīgi piekrītu Tev ;)

0 0

11 - 16 no 16