125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
234 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Celulīts... :(

Varbūt kāda no šejienes meitenēm ir masiere kas nodarbojas ar pretcelulīta medus masāžām, vai vnk meitene kas to pieprot? Pēdējās dienās izmisīgi pētu sludinājumus visādos portālos, bet īsti neaizķeras nekas :/

0 0

Beate

19.11.2013 12:38

superiga un gluda ada ir no,kafijas biezumu un salda krejuma skrubisa,ja ta kartigi visu kermeni mase,var ari bez sald.kr. super masAZA vanna pasas spekiem izmase. pec tam var iepliket problem zonas ar medu:)

0 0

durstīgā :)

19.11.2013 12:53

> cat_nails

zinu vienu meiteni, kas taisa gan savas majas gan kkur ire salonu un taisa masazas jau gadiem. http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=297284231 seit vari profilu apskatit, ja esi draugos registreta. ja ne tad tur jabut kadiem kontaktiem pieejamiem. vinja ir ari mana uztura konsultante. man bija numurs, ja interese varbut sarunasu.

domaju, ka tev vajadzetu pieverst uzmanibu ari kermenja kopsanai un problemzonu apstradei. ar dietu un sportu vien nepietiek. saja posma visu kermeni ir jauzlabo,lai tas neciestu no dietas. vajag specialus kremus- mitrinosus, savelkosus, lai ada nepaliek veca un atarajusies. ?(lai vai cik maz to svaru vajadzetu nomest),kaari liela uzmaniba japievers krutim- iegadajies specialu kremu, kas stiprina un tonize krutis. tas atmaksasies, jo krutis pirmas cies pie kermenja izmainjaam.

pie celulita- katram savs, bet noteitki vajag kremus unmasazas, ka ari udensproceduras un vingrojumus konkretai muskulu grupai. ar kardio bus par maz lai nonjemtu apelsinu no gurniem. vajag iedarboties dazadi uz noteikto zonu.

0 0

durstīgā :)

19.11.2013 12:59

> Beate

pareizi, man tik ta kafijas smaka derdzas, bet citrusaugi koz. der ari cukura skrubji ar zemeni un aveni, ka ari medus, alus, auzas. kka to visu majas paeksperimente, bus labi!

es vel stendera nopirku to rupjo zaru birsti- masazas kemmi. pa 5ls. ar to var maset gan skrubi gan ellu pec vannas. deres greiprutu vai stendera pretcelulita.

0 0

cat_nails

19.11.2013 13:42

> elza

Ar diētu es biju domājusi to, ka man ir personīgi sastādīta ēdienkarte, pēc kuras dzīvoju jau kādu laiku. Pagrūti bija sākumā ar to sadzīvot, bet labāk tā, nekā ar lieko svaru bezjēdzīgi cīnīties bez rezultātiem. Ar vienkāršām diētām vairs neaizraujos, jo man pēc meitas piedzimšanas visa vielmaiņa apsviesta otrādi. Ja kādreiz varēju ēst cik daudz un ko gribu, tad tagad vnk dzīvesveids bija jāmaina radikāli. 

Par krūtīm piekrītu- pirmo reizi ar šo problēmu saskāros, kad no 95kg 3 mēn laikā nokritos atpakaļ uz saviem 58. Krūtis bija drausmīgā stāvoklī, turklāt pastiprināja to visu strauja tievēšana. Nu jau pusotru gadu atkal mocījos lai nomestu atkal uzkrāto (svēru 77kg), bet nu jau var teikt atkal esmu tikusi ar to galā un krūtis uzpasēju. Ar ādu arī problēmu īsti nav, bet tas celulīts padara mani traku :D 

0 0

21 - 24 no 24