125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2054 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Vai tiešām nav jāatbild?

Meitenes, nu cik jau reizes bija, gribu iegadaties bluzi vai kleitu. Redzu ka ir iespeja mainities. No sakuma rakstu par mainu un gaidu atbildi. Neviens neatbild. Izejosas izzinas redzu, ka cilveks izlasija manu zinu un neatbildeja. Nu ja tevi neieintereseja mans skapis mainai, nu uzraksti ka vari tikai pardot! Es ar prieku nopirktu! Jus, neatbildetaji  - teree savus pircejus!!!Ангел

0 0

Svetlana(M)

20.11.2013 22:47

> 2014

Es nevelos stirdities bet kas man tur jaaparlasa??? Es arii taa pati uzrakstiju- visparigi, ka uzrakstiju ka ja kadai damai ir laiks likt bildes un cenas- tad arii jabut laiks atbildet uz vestulem! Mes tacu spamu nesutam lai ignoreet!

0 0

Svetlana(M)

20.11.2013 22:52

Galu galaa tie kas ignoree vienkarsi neievēro citus lietotajus. Par to seit noteikumos arii ir punktins:)

0 0

2014

20.11.2013 22:59

Nezinu, kā Jūs.. Bet es atbildu uz maiņas piedāvājumiem.. Tā gan vēl nav gadījies, bet reizēm meitenes, kas piedāvā mainīties - es pat kaut ko nopērku no tās meitnees skapja.

Vienkārši atrodu kaut ko tādu, ko jau sen meklēju un/vai gribēju. :)

Vienmēr apskatos piedāvājumu. :)

Cienu meitenes.

0 0

Svetlana(M)

20.11.2013 23:17

> 2014

Tad ReSpekt Jums Ангел

0 0

janlux

20.11.2013 23:35

Mans viedoklis par cenu likšanu, paaugstināšanu un akciju rīkošanu ir pilnīgi katra brīva izvēle. Tas pat nav apspriežams forumos, ka viena ielikusi tādu cenu, vēlāk izņem un tad paaugstina. Man personīgi tā bija ar zābakiem - biju ielikusi par 10 ls. Bija nedaudz padiliši papēdīši. Zābaki kā jauni vizuāli. Pirkti par 35 ls Latvijā ( ar uzcenojumu). Izdomāju, ka smukāk no manas puses aiziet pie kurpnieka un uztaisīt smukus papēžus, lai ir kā jauni. Loģiski, kurpnieks par velti netaisīs, tad nu nākas šķirties ar lieku 5uku, nu un rezultāts, likumsakarīgi, ir cenas paaugstināšana. Cits jautājums, ja cilvēks grib "uzvārīties" - nopircis humpalās par latu un cenšas pārdot par 5 ls ( kaut tā arī ir māksla - visu cieņu tām, kam reāli izdodas)...

Par atbildēšanu piekritīšu, ir tikai pieklājīgi atbildēt meitenēm. Personīgi es bieži neatbildu uzreiz, jo darbā čekoju lapu un sanāk atvērt meiliņu, bet nesanāk atbildēt, tad nu otra puse redz, ka izlasīju, taču neatbildu un sākas...Protams, es mēdzu atbildēt vienmēr ātrāk vai vēlāk, taču pavisam ignorēt -  jā, tā ir klaja necieņas izrādīšana...Skūpsts

Veiksmīgu jums tirgošanos un komunikablus darījumu partnerus!

0 0

51 - 55 no 55