125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
194 Šodien online
0 Jauni lietotāji

sejas tīrīšana

Sveikas!

Kādus līdzekļus izmantojiet sejas tīrīšanai: pieniņus/ losjonus, ko tīrīt ar vates plāksnītēm vai tos, kurus nomazgā ar ūdeni? Kuri, jūsprāt, ir labāki?

Šobrīd lietoju Bioderma H2O, tīrāmu ar vates plāksnēm, pirms tam bija ar ūdeni mazgājams līdzeklis. Svaigāk liekas ar ūdeni noskalot...

0 0

Agnija

26.11.2014 00:36

Vai nu Vichy purete thermale ar vates diskiem, vai, kad slinkums, tad sejas mazgāšanas putas-Madara, Siberica vai Baikal. ;)

0 0

Goldeye

26.11.2014 00:42

Meitenes kuras vēlas svaigumu, nomazgājat ar sāls ūdeni, bet ja antibaktriālu tad ar sodas ūdeni! :) 

0 0

Inky

26.11.2014 01:54

Labots 28.11.2014 11:21

Ikdienā mazgāju vienkārši ar sūklīti. Ja ir bijis smags tonālais, ar avon sejas līdzekli + ik pa laikam garnier skrubis.Nezinu, vai ieteikt, jo āda man nekad nav bijusi super un arī tagad nav (gēni), tāpēc neteikšu, ka baigi rūpējos, bet nav arī šausmīga :D

Aizmirsu piebilst, ka, ņemot kosmētiku nost no acīm, ar to pašu noņēmēju vispirms nostīru seju, tā kā nesanāk, ka seju tikai ar sūklīti un ūdeni mazgāju :D

0 0

mazais

26.11.2014 07:25

Labots 27.11.2014 19:04

> Karina

>Ievy

kosmētiku arī nelietojat?

tu tā jautā itkā tas būtu kkas pretdabisks UN neiedomājams nelietot kosmetiku :D 

ja kādai ir normāla āda tad nav vajadzības ķīmiķot seju ar dažādiem mazgāšanas līdzekļiem bet tiešām var iztikt bez tiem..tikai ar udeni..lietoju Bioderma produktus atbilstoši svam kombinētās ādas tipam..un tomēr dekoratīvo kosmetiku ne ikdienā ne svētkos nelietoju ne grama :D

0 0

Dress VIP

27.11.2014 19:33

Es nelieku tonālo,un ķepas ir mazāk,šad tad kad jūtu ka vajag kārtīgi izmazgāt tad lietoju želeju sejas mazgāšanai ar sūklīti,bet katru vakaru ar vates tamponu vienkārsi noņēmu ar Nivea(šķidumu kosmētikas noņemšanai no acīm)visu seju un ir ok.

0 0

Ieva Spēlmane

28.11.2014 11:11

> Snowfox

Man patīk Madara attīrošais sejas pieniņš. Man seja diezgan sausa, un šis ir ideālākais priekš manis. Nākamo gribas nopirkt kautko no Siberica produkcijas, tīri intereses pēc. 

Siberica patiesībā ir diezgan laba kosmētika pēc sastāva un arī maciņam draudzīgāka. Starp citu Siberica putas sejas mazgāšanai ir gandrīz 1:1 ar Madaras putām pēc sastāva tikai par daudz, daudz draudzīgāku cenu (ap 6 -7 EUR, kamēr Madarai maksā turpat 17 EUR!)

Pati lietoju dažādus sejas attīrīšanas līdzekļus, pārsvarā skatos dabiskas izcelsmes, tās pašas Siberica putas, vēl labas no krievu ražojuma ir Organic Therapy putas, kā arī toniks.

Par pēdējā laika atklājumu varu minēt LV ražoto Mossa kosmētiku, īpaši patīk micerālais ūdens ar aveņu ekstraktu un hialuronskābi. Labi ņem nost kosmētiku, gan arī vienkārši ir lielisks kā toniks pēc sejas mazgāšanas. Tieši ņupat bija (varbūt vēl ir) Drogās šai kosmētikai atlaides. ;)

0 0

AME

28.11.2014 12:33

Es lietoju MIRRA kosmētiku, vakaros attīrošu želeju, kas jānoskalo ar ūdeni, un mitrinošo krēmu... man un arī sejas ādai ļoooti patīk.

0 0

Reita

28.11.2014 13:12

Kosmetikas nonemsanai lietoju  parastakas bernu salvetes. Manuprat vislabakais,kas var but :) pec tam papildus notiru seju ar mitrajam salvetem,kas ir pret putitem.manuprat strada un palidz (noperkamas maxima 25gab ~3eiro) . Ik pa laikam ekspermenteju un lieku dazadas sejas maskas,kuras atrodu mazajos veikalinos vai aptiekas :) 

0 0

Stefanija_Andersone

28.11.2014 14:43

par Bioderma sebium micelaro udeni kaadas atsauksmes??

0 0

21 - 29 no 29